Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit36°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı
26 Mayıs 2017
11.627 defa görüntülendi
Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı

Geçtiğimiz gün Edremit Devlet Hastanesinde tekerlekli sandalye üzerinde sonda takılı halde bekletilen yaşlı bir amcanın mağdur olduğu yönünde facebook sayfamızdan yapmış olduğu duyuru sonrasında Edremit Kaymakamı Sn Ali Sırmalı’nın devreye girmesi ve yaşlı amcaya anında yatak temin edilmesi sürecini yaşamıştık.

Ak Parti SKM Başkanı Hüseyin Uzun’un da gece yarısı bizzat hastaneye gidip Sn Kaymakamımızın verdiği talimatın yerine getirilip getirilmediğini takip etmesiyle sorun çözülmüştü.

HASTANE TATMİN EDİCİ AÇIKLAMAYI YAPTI
Edremit Devlet Hastanesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumluluğuna yeni atanan Melek Çetin konu hakkında mecmuamız imtiyaz sahibi Levent Mercan ile yaptığı birebir görüşmede, gerekli açıklamayı yaptı.

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Melek Çetin yapmış olduğu tatmin eden açıklamada şunları söyledi; “Ahmet bey ile yapmış olduğunuz paylaşım sonrasında konu tekrar incelenmiş, hastanemize hasta olarak değil, tedavi gören oğlu için geldiği tespit edilmiştir. Oğlunun tedavisi ile ilgili tüm birimlerimiz gerekli hassasiyeti göstermiş lakin ilgili birimlerin olmaması sebebiyle diğer sağlık kuruluşlarına yönlendirilmiştir. Kayıtlarımızı incelediğimizde Ahmet beyle ilgili 2011 den bu yana tüm sağlık sorunları ile ilgili tedavisi yapılmış iddia edilen olay günü 22.05.2017 tarihinde ise acil servise 20:15 de başvurmuş, 20:24 de yüksek tansiyonu ile ilgili gerekli müdahale yapılmıştır. Şahsın diğer sağlık sorunları için tedavisi devam etmektedir. Bu süreç içerisinde Oğlunun tedavisi ile Ahmet beyin ileriki yaşantısında rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesi için diğer kurumlarla görüşülmüş gerekli tedbirler alınmıştır. Ahmet beyin tekerlekli sandalye üzerindeki resmini servis edenlerin maksatlarını bilemeyiz. Ancak devletimizin halkına karşı olan sorumlulukları kapsamında, hastane personelimiz taşıdıkları yükümlülüğün bilinciyle hareket etmiştir. Kamuoyunda yanlış algıların oluşmasını önlemek maksadıyla bu konuyu gündeme getiren siz değerli basınımıza şeffaflık anlayışıyla açıklama yapmayı uygun gördük. Kamuoyunun sizin aracılığınız ile bilgilendirilmesini rica ediyoruz” demiştir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?   24 Haziran

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN