Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı
26 Mayıs 2017
11.989 defa görüntülendi
Edremit Devlet Hastanesi Gerekli Açıklamayı Yaptı

Geçtiğimiz gün Edremit Devlet Hastanesinde tekerlekli sandalye üzerinde sonda takılı halde bekletilen yaşlı bir amcanın mağdur olduğu yönünde facebook sayfamızdan yapmış olduğu duyuru sonrasında Edremit Kaymakamı Sn Ali Sırmalı’nın devreye girmesi ve yaşlı amcaya anında yatak temin edilmesi sürecini yaşamıştık.

Ak Parti SKM Başkanı Hüseyin Uzun’un da gece yarısı bizzat hastaneye gidip Sn Kaymakamımızın verdiği talimatın yerine getirilip getirilmediğini takip etmesiyle sorun çözülmüştü.

HASTANE TATMİN EDİCİ AÇIKLAMAYI YAPTI
Edremit Devlet Hastanesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumluluğuna yeni atanan Melek Çetin konu hakkında mecmuamız imtiyaz sahibi Levent Mercan ile yaptığı birebir görüşmede, gerekli açıklamayı yaptı.

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Melek Çetin yapmış olduğu tatmin eden açıklamada şunları söyledi; “Ahmet bey ile yapmış olduğunuz paylaşım sonrasında konu tekrar incelenmiş, hastanemize hasta olarak değil, tedavi gören oğlu için geldiği tespit edilmiştir. Oğlunun tedavisi ile ilgili tüm birimlerimiz gerekli hassasiyeti göstermiş lakin ilgili birimlerin olmaması sebebiyle diğer sağlık kuruluşlarına yönlendirilmiştir. Kayıtlarımızı incelediğimizde Ahmet beyle ilgili 2011 den bu yana tüm sağlık sorunları ile ilgili tedavisi yapılmış iddia edilen olay günü 22.05.2017 tarihinde ise acil servise 20:15 de başvurmuş, 20:24 de yüksek tansiyonu ile ilgili gerekli müdahale yapılmıştır. Şahsın diğer sağlık sorunları için tedavisi devam etmektedir. Bu süreç içerisinde Oğlunun tedavisi ile Ahmet beyin ileriki yaşantısında rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesi için diğer kurumlarla görüşülmüş gerekli tedbirler alınmıştır. Ahmet beyin tekerlekli sandalye üzerindeki resmini servis edenlerin maksatlarını bilemeyiz. Ancak devletimizin halkına karşı olan sorumlulukları kapsamında, hastane personelimiz taşıdıkları yükümlülüğün bilinciyle hareket etmiştir. Kamuoyunda yanlış algıların oluşmasını önlemek maksadıyla bu konuyu gündeme getiren siz değerli basınımıza şeffaflık anlayışıyla açıklama yapmayı uygun gördük. Kamuoyunun sizin aracılığınız ile bilgilendirilmesini rica ediyoruz” demiştir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDIEdremit Belediyesi tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİ

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİEdremit Belediyesi tarafından ilçede ikinci kez kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN