Dolar : Alış : 3.9170 / Satış : 3.9241
Euro : Alış : 4.6375 / Satış : 4.6459
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit18°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Edip Uğur ile Yanyana Poz Vermemeye Çalıştılar mı?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Altı Eylül » Edip Uğur ile Yanyana Poz Vermemeye Çalıştılar mı?
18 Ekim 2016
11.396 defa görüntülendi
Edip Uğur ile Yanyana Poz Vermemeye Çalıştılar mı?

Geçtiğimiz gün Ak Parti Balıkesir İl Toplantısı yapıldı. Toplantıda asıl konuşulması ve gündeme alınması gerektiğine inandığımız bazı konulara “Ak Parti Balıkesir Teşkilatı Neyi İstişare Edecek..?” haberimizle değinmiştik.

Toplantıya katılamadım. Ancak katılan arkadaşlarımdan aldığım bilgilere göre, toplantıda ne yazık ki bahsettiğim konular teğet bile geçmemiş.

Toplantıda asıl dikkat çeken konunun Ak Parti Balıkesir Milletvekillerinden Ali Aydınlıoğlu’nun, Mahmut Poyrazlı’nın ve Sema Kırcı’nın, FETÖ elebaşısına duyduğu sevgi ve saygıyı kamera önünde dile getiren Balıkesir büyükşehir belediye başkanı A.Edip Uğur ile yanyana poz vermemesi olduğunu öğrendim. Tabi bu düşünce belki de bakış açısına göre değişen durum olabilir diye, toplantıda çekilip sosyal medyada Ak Partili siyasiler tarafından paylaşılmış neredeyse tüm fotoğrafları dikkatle inceledim. Ak Partili 3 milletvekilinin manidar şekilde A.Edip Uğur ile yanyana poz vermediklerini fark ettim.

zemin

EDİP UĞUR YALNIZLIĞA MI TERK EDİLDİ..?
17/25 süreci sonrasında 06 Ocak 2014’te kameralar karşısında FETÖ elebaşısı için sevgimiz var, saygımız var sözlerinin yankılarının hala sürmesi, akabinde Uğur’un fetöcü değilim demek zorunda kalması ve tüm teşkilatı o basın açıklamasına çağırmasına rağmen beklenen kalabalığın yakalanamaması, Uğur’a karşı tepkilerin parti içinde yüksek sesle dillendirilmeye başlandığı şeklinde yorumlandı.

ak-parti-balikesir-toplantisi-6

EDİP UĞUR’UN DANIŞMANIN KENDİ GAZETESİNDE ATTIĞI MANŞET BARDAĞI TAŞIRDI
A.Edip Uğur’un danışmanlarından Aziz Han’ın kendisine ait gazetede, Aydınlıoğlu’nu karalama maksatlı olduğu her halinden belli “NE İŞİN VAR FETÖCÜLERLE” manşeti, Ak Parti Balıkesir teşkilatı içinde belki de en önemli kırılma noktalarından olacak. Kamuoyunun da yakından bildiği üzere Aydınlıoğlu, Ak Parti MKYK üyesi. Ak Partili Balıkesir büyükşehir belediye başkanının danışmanlığını yapanın, Ak Parti Balıkesir Milletvekili, aynı zamanda MKYK üyesi için karalama yayını yapması, Uğur’un siyasi geleceği açısından belki de bardağı taşıran son hamle oldu.

ak-parti-balikesir-toplantisi-1

AYDINLIOĞLU’NU KARALAYAN MANŞETİ ATANIN “HOCAEFENDİ” SÖZLERİ
Aydınlıoğlu’nu karalama maksatlı manşeti atan Uğur’un danışmanı Aziz Han’ın geçmişte 2 tam sayfa fettullah gülen methiyeleri, fetö pdy’den tutuklanan başsavcının ve fetö pdy’den tutuklanan ESİAD başkanının kendi gazetesinde manşetlerde yer alması, geçmişte ESİAD üyelerince bol bol reklamlar alması, son olarak da darbenin üzerinden 1 hafta geçtikten sonra fetö elebaşısı için “hocaefendi” sözlerini kullanması, Ak Parti MKYK üyesi Aydınlıoğlu’nun atılan manşetle neden karalandığı noktasında Ak Partili siyasilerde yeterli fikir oluşmasına neden oldu.

ak-parti-balikesir-toplantisi-13

İPLER ATILIYOR MU..?
15 Temmuz darbe girişiminden çok uzun zaman önce, Ak Parti Balıkesir teşkilatı içindeki gizli savaşı, “Ak Partililer ile AKEPELİLER savaşı” olarak tanımlamış, bu gizli savaşı kimin kazanabileceğini sorgulamıştık. Bugün görüyoruz ki, mevcut gizli savaş halen devam etmekte, hatta 15 temmuz darbe girişimi sonrasında ipler kopma noktasına gelmekte. FETÖ ile ilintili siyasilerin yeterince temizliğinin yapılmamasından dolayı kamuoyunda oluşan hoşnutsuzluktan, Ak Parti genel yönetiminin de haberdar olduğunu, beklenen siyasi temizliğin yakın zamanda gerçekleşmesinin partiye hasar verebileceğini düşünerek, büyük temizliğin ileri bir tarihe ötelendiğine dair duyumlar almaktayız. O vakte kadar ki süreçte, parti içinde oluşan kırılgan yapının daha da derinleşmesi öngörülürken, 2017 başlarında iplerin tamamen kopacağı siyasi kulislerde değerlendirilmekte.

ak-parti-balikesir-toplantisi-15

SİYASİ CAPSLARIMIZ GERÇEKLER ÜZERİNDEKİ SİS PERDESİNİ ARALAMAKTA
Ezberbozan Mecmuası olarak, kamuoyunu yakından ilgilendiren siyasi gelişmeleri, yaptığımız haberlerle sizlere aktarırken, titizlikle hazırladığımız siyasi capslarımız, sizlerin öğrenme fırsatını bulamadığınız ancak siyaset dünyasında yaşanan gerçeklerin üzerindeki sis perdesini aralamaktadır. Bu nedenle Ezberbozan’ın ezber bozan siyasi capslarını yakından takip etmenizi öneriyoruz.

ak-parti-balikesir-toplantisi-2 ak-parti-balikesir-toplantisi-3

ak-parti-balikesir-toplantisi-4 ak-parti-balikesir-toplantisi-7

ak-parti-balikesir-toplantisi-5 ak-parti-balikesir-toplantisi-17

ak-parti-balikesir-toplantisi-9

ak-parti-balikesir-toplantisi-10 ak-parti-balikesir-toplantisi-19

ak-parti-balikesir-toplantisi-16 ak-parti-balikesir-toplantisi-20

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?Balıkesir ilinde masaj salonu adı altında fuhuş yaptığı video kaydına alınan

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

RastgeleSeçilen İçerik
Haftanın Mizahı

05 Ekim 2016

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN