Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

DOMALI VAR İSE RAHAT OLUN

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » DOMALI VAR İSE RAHAT OLUN
04 Nisan 2017
11.355 defa görüntülendi
DOMALI VAR İSE RAHAT OLUN

Edremit Belediyesinin yaptığı başarılı ve adil çalışmalarıyla isminden övgüyle bahsettiren Ruhsat Müdürü Gökhan Domalı’nın Mesaisi Bitmek Bilmiyor.

Geçtiğimiz hafta içinde oldukça yoğun çalışma temposu içinde geçiren Müdür Domalı, Edremit gibi geniş bir sahada yaptığı denetimlerle takdir toplarken, iş konusunda adil kalarak da temsil ettiği mevkinin hakkını veriyor.

 

İÇKİLİ MEKANLARIN MESAFE ÖLÇÜMLERİ

Edremit Belediyesi Ruhsat Müdürlüğü, alkollü mekanların mesafe ölçümlerini gerçekleştirmekte. Edremit Belediyesinin ruhsat işlemlerinden sorumlu müdürü Gökhan Domalı ve ekibi, gün boyu alkollü mekanların mesafe ölçümlerini yaptılar.

 

SEZON ÖNCESİ TURİSTİK MEKANLARDA RUHSAT KONTROLLERİ

Edremit Belediyesi Ruhsat Müdürlüğü, yaklaşan yaz sezonu öncesinde, turistik tesislerin ruhsatlarını kontrol etti. Müdür Domalı ve ekibi tüm gün yaptığı kontrollerde, ruhsatları olmayan işletmeler hakkında gerekli işlemleri başlattı.

SOĞUK TULUMBADAKİ DÜKKANLAR HAKKINDA DA GEREKLİ İŞLEMİ YAPACAKTIR

Edremit ilçesi girişinde, Soğuk tulumba mevkiindeki köprü yanında bulunan Doğan Emlak ve Sıhhat Eczanesinin ruhsatları konusunda sıkıntılar olduğu bilgisi haber merkezimize ulaştı. Yaptığımız araştırmalarda mevcut iki işyerinin de ruhsatlarının olmadığına dair iddialar öne sürüldü. Başarılı çalışmalarıyla takdir ettiğimiz Ruhsat Müdürümüz Gökhan Domalı’nın yayınladığımız haber sonrasında habere konu iki işletmeyi de kontrol edeceğini, eksik olan bir şeyler var ise gerekli yasal işlemi başlatacağını düşünüyor bu vesile ile Sn Domalı’yı göreve davet ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDIEdremit Belediyesi tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİ

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİEdremit Belediyesi tarafından ilçede ikinci kez kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN