Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Diyolla da Boş Konuşuyolla

Ana Sayfa » Köşe Yazarları » Diyolla da Boş Konuşuyolla
16 Kasım 2016

Geçtiğimiz haftaki Ezberbozan’ın 48 nci sayısında Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yla ilgili haber sonrası, “Levent düne kadar Kamil Saka’nın avukatı gibiydi ne oldu da bir anda karşısına geçti?” diyerek konuşuyorlarmış.

 

img_8686Kamil Saka’yı çalıştığı tv kanalının faturasını ödemedi diye eleştiren gerçek (!) gazeteciler gibi patronlarının çıkarları için kalem sallamıyoruz hamd olsun. Halk için, halkın menfaatlerini korumak için başımıza patron koymadan yolumuza devam ediyoruz.

Kamil Saka’yı eleştiren haber yaptık diye Kamil Saka’ya haksızlık edildiğinde kalkıp haksızlığa susacak da değiliz. Doğru neyse onu kaleme alır yayınlarız.

Sizlerin menfaatleri için gazetecilik yapıyoruz patronların çıkarları için değil. Hele hele “birilerine destek olmak için gazete kurduğunu kendi facebook sayfalarından itiraf edenler” gibi gazetecilik icra etmiyoruz. Aslına bakarsanız onlar sayesinde İYİ GAZETECİ olduğumu düşünüyorum. Paralelcilerin masalarında pozlar verip anti-paralelci kesilmiyoruz. Darbe gecesi evlerinizden çıkmayın çağrısı yapıp, 10 dakika sonra evlerden çıkmayın çağrısı yapanlar hakkında gözaltı işlemi diye yazacak kadar şaşırmadık bu alemde.

 

Bir de darbe kalkışması sonrasında fetö elebaşısı için facebook sayfasında “hocaefendi” diye yazıp, “fettullah hocaefendiye sevgimiz var, saygımız var” diyenlere danışmanlık yapacak kadar gazeteciliğimize dil uzattırmadık.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz