Dolar : Alış : 4.7908 / Satış : 4.7994
Euro : Alış : 5.5680 / Satış : 5.5780
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

EMİN ERSOY’UN REİS’E DİKTATÖR DİYENLERE SEMPATİSİ Mİ VAR..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » EMİN ERSOY’UN REİS’E DİKTATÖR DİYENLERE SEMPATİSİ Mİ VAR..?
26 Temmuz 2017
11.281 defa görüntülendi
EMİN ERSOY’UN REİS’E DİKTATÖR DİYENLERE SEMPATİSİ Mİ VAR..?

FETÖ PDY ile bağlantısı tespit edildiği için KHK ile kapatılan ve TBMM’de kapatılması onaylanan AH-DER’e eşi ile birlikte üye olduğunu Ezberbozan’ın ortaya çıkardığı Emin Ersoy, kamuoyu gündemine haber olmaktan bir türlü kurtulamıyor.

Camiye getirdiği koltukla verdiği pozları mumla aratırcasına bu defa da Sn Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti’ye olmadık sözler sarf eden, hatta diktatörlükle itham eden organizatör gazeteciye duyduğu sempatiyle Ezberbozan’da haber olmayı başardı.

Organizatör gazeteci Emre Burak Uçar’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda sürekli Ak Parti ve Reis’e yönelik hakarete varan paylaşımlar ortadayken, Havran Fatihspor’un şampiyonluk etkinliği için organizasyonu Emre Burak Uçar ile yapması, Emin Ersoy’un Reis’e diktatör diyenlere karşı sempatisi mi var sorusunun sorulmasına neden oldu.

ERSOY YOKSA AK PARTİLİ DEĞİL Mİ..?

Emin Ersoy’un Ak Parti’ye ve Reis’e karşı yayınları aşikar organizatör gazeteciye bu derece sempati duyması, Ersoy’un Ak Partiliğinin de tartışılmasına neden olabilir. Çünkü velev ki yapılan organizasyon işlerinin ticari faaliyetler olarak değerlendirilebileceği düşünülebilir olsa da Ersoy’un Reis’e diktatör diyen organizatör gazetecinin doğum gününü bile unutmayıp pasta yollamayı ihmal etmeyip doğum gününü bile kutlaması, Ersoy’un Ak Parti’ye ve Reis’e yapılan hakaretlere karşı tepki koymak yerine mükafatlandırırcasına tavır sergilemesi, Ersoy’un Ak Partililiğinin de sorgulanmasına neden olmakta.

ÇEK SÜRMANŞETE KES FATURAYI
Organizatör gazetecinin Ak Parti’ye ve Reis’e yönelik paylaşımları ortadayken Ersoy’u sürmanşete çekmesi dikkatlerden kaçmadı. Ersoy’un sürmanşete çekilerek haber yapılmasının altında acaba Havran Belediyesine kesilen faturanın tutarının ne kadar kalın olduğu da merak konusu oldu.

KLARNETÇİ HÜSNÜ HAVRAN’I 30 BİN GAYMEYE ŞENLENDİRECEKMİŞ

Organizatör gazetecinin organizatörlüğünde Havran Fatihspor’un şampiyonluk etkinliği için klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin getirtilecek olduğunu paylaşılan el ilanından öğrendik. Burhaniye Ören’de bulunan Fabrika Bar’da gece boyunca klarnet çalması için her türlü masraflar dahil 15 bin TL’ye getirtilen Şenlendirici’nin Havran’daki etkinlik için 2 katı fiyata anlaşıldığı iddiaları, Ersoy’un Reis’i diktatörlükle itham eden organizatör gazeteciye duyduğu sempatinin de ne kadar yüce olduğunu gösterdi. Ören’de herkesin alkol aldığı ortama 15 Bin TL’ye Havran’da spor kulübü etkinliğine 30 Bin gaymeye. Aradaki farkın ne olduğunu idrak etmek için Reis’i diktatörlükle itham edene duyulan sempati olduğunu ortaya çıkmakta. Nasıl olsa süslü sürmanşetlere kesilen faturalar ödeniyor. Nasıl olsa geçmişten bugüne organizasyonlara Havran Belediyesi destek olmaya devam ediyor. Canım siz de fesatlık etmeyin, ticari çalışmalarda rakamlar önemli değildir diyerek ne var bunda demeyin. Böylesi etkinliklere sponsor olunduğunda ödenen paralar halka hizmet için tahsis edilen paralardır. Bu paraların ne kadar doğru harcandığını sorgulamak, biz gazetecilerin işidir. Üstelik Havran’dan gelen şikayetlerde belediye zabıtalarının esnafı tek tek dolaşıp, Hüsnü Şenlendirici geliyor, 100 TL bağışlayın belediyeye dediği iddiaları, vermek istemeyenlere de kinayeli şekilde “sen bilirsin” denilerek mekandan çıkıldığı, Havran esnafında da rahatsızlığa neden oluyormuş.

MECLİS ÜYELERİNİN BELEDİYE İLE TİCARİ BAĞI VAR MI..?

Havran Fatih Belediyespor’un kulüp başkanı Kadir Gezer aynı zamanda meclis üyesi. Gezer’in kulüp adına da olsa belediyeden mali destek alması doğru mu..? Düzenlediği yemeklerde ve etkinliklerde belediyeden destek alması doğru mu..? Keza meclis üyesi olan Kadir Sönmez’in belediye etkinlikleri için Sönmez ayranlarını belediyeye satması doğru mu..? Takdirini Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Sn Hasan Demiraslan’a ve de kamuoyuna bırakıyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

VALİ YAZICI BURHANİYE’DE

VALİ YAZICI BURHANİYE’DEİlçe ziyaretleri kapsamında Burhaniye’ye gelen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,

HAVRAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜN’DE VEDA TÖRENİ

HAVRAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜN’DE VEDA TÖRENİBalıkesir’in Havran  İlçesi’nde  Tayin olan ve emekliliğe ayrılan

HAVRAN’DA ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR PARKI AÇILDI

HAVRAN’DA ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR PARKI AÇILDIBalıkesir’in Havran ilçesinde 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ Terör Örgütü

RastgeleSeçilen İçerik
TUTKU İÇ GİYİM

23 Şubat 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN