Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Değirmenin Suyu Kesildi, Uysal Fetöcü İlan Edildi

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Değirmenin Suyu Kesildi, Uysal Fetöcü İlan Edildi
25 Kasım 2016
11.560 defa görüntülendi
Değirmenin Suyu Kesildi, Uysal Fetöcü İlan Edildi

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, düne kadar kendisi hakkında methiyeler dökenlerce FETÖCÜ ilan edildi. Uysal’ın FETÖCÜ ilan edilmesine neden olarak da Burhaniye Belediyesinden formülize edilmiş para musluklarının kesilmesi gösterildi.

2014 yerel seçimleri süreciyle birlikte Necdet Uysal’ı yere göğe sığdıramayan bazı yayın organları, çakma fuat avni hesabından yayınlanan ses kaydında ortaya çıkan formülize edilmiş kazanç kapılarının kapanması sonrasında Uysal’a karşı cephe almıştı.

3361

Uysal’a karşı cephe alan bazı yayın organları işi daha da ileriye taşıyarak en sonunda Uysal’ı FETÖCÜ ilan ediverdi. Uysal’ı FETÖCÜ ilan ederlerken de gerekçe olarak FETÖ elebaşının ekonomil ayağını oluşturan kurumlardan olan Koza Madencilik ile 2007’de yaptıkları çalışmalar gösterildi.

KOZA’NIN REKLAMLARINI YAYINLAR DA FETÖCÜ MÜ..?
2007 senesinde Koza Madencilik ile yaptıkları ticari faaliyetler nedeniyle Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı FETÖCÜ olarak ilan edenler aynı yıllarda Koza Madenciliğin resmi ve dini bayramlar ile özel günlere ait Koza Madencilik reklamlarını yayınlayanlar olması oldukça manidar durum oluşturdu. Uysal Koza ile yaptığı çalışmalardan dolayı FETÖCÜ ise aynı dönemde Koza reklamlarını yayın organlarında yayınlayanlar neyci..?

O döneme ait yayınların sayfalarını web sitesinden kaldıran yayıncıların endişesi ne..? O dönemlerde FETÖ elebaşısına methiye yayınlarının görülmesinden mi çekinmekteler..?

baskan6Uysal hakkında FETÖCÜ olarak ilan edildiği yayınların takdirini kamuoyuna ve adli makamların takdirine bırakıyor, dün FETÖ elebaşısına methiyeler düzenlerin daha adil yayınlar gerçekleştirmesini kamuoyunun beklediğini hatırlatmak istiyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”  BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR” 15

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ100 yılı aşkın süredir Bergama Çamavlu ve Burhaniye Korucaoluk köyleri arasında

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR Burhaniye Belediyesi, Obus Caddesi’nde

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN