Cum. Tem 19th, 2019

Aylar: Ekim 2018

GENÇLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK..

“Şehadet Şerbeti İçen Yiğitler ve Emanetleri” temalı Türkiye-Bosna Hersek Gençlik değişimi ile Türkiye’ ye gelen Boşnak gençler ve proje dahilindeki gençlerimiz ile Şehit Turgut Solak Spor Salonunda fidan dikim etkinliği düzenlendi.

BURHANİYE’DE BİR İLK

Burhaniye Belediyesi ve Burhaniye Kaymakamlığı tarafından Burhaniye’de, 3 gün boyunca kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Fotoğraf Sergisi, Fener Alayı, Halkoyunları ve Mithat Körler konseri ile sona erdi.

Cumhuriyet için pedalladılar

Karesi Belediyesi, Balıkesir Bisikletliler Derneği (BABİSD) ve Pedalon Balıkesir Bisiklet Derneği tarafından Cumhuriyetin 95’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Turu’nda yüzlerce vatandaş “Cumhuriyet” için pedal çevirdi.

BASIN BÜLTENİ

– CHP’Lİ AKIN GÖNEN ÇAYININ KİRLİLİĞİNİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR
– AKIN, GÖNEN ÇAYI İÇİN ACİL EYLEM PLANI İSTEDİ
– DEVLET EL ATMAZSA KİM EL ATACAK?

BOŞNAK GENÇLERİMİZİ AĞIRLIYORUZ…

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Balıkesir Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan “Şahadet Şerbeti İçen Yiğitler ve Emanetleri” konulu Gençlik Değişimi Projesi kapsamında Bosna Hersek’ten 16 Boşnak gencimiz ilimize geldi. Gençlik Değişimi Projesi, Bosna Hersek Gençlik Gönüllüleri “Association “Youth Volunteers” Derneği ile birlikte gerçekleştirildi.

Translate »