Dolar : Alış : 5.9944 / Satış : 6.0052
Euro : Alış : 6.8267 / Satış : 6.8390
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CAz Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR
11 Şubat 2018
12.161 defa görüntülendi
ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

Ak Parti Edremit İlçe Teşkilatının kongresinde akraba-hısım ne varsa çoğunu delege yazarak yönetim listesinde kendisine yer bulan Oktay Çulgatay, mahalle teşkilatlarından sorumlu başkan olarak görevlendirilmişti. Daha sonrasında yaşanan bazı sıkıntıların gün yüzüne çıkmasıyla yetkileri kısıtlanmış, teşkilatlanmadan sorumlu Özcan Özyanık tam yetki ile görevlendirilmişti.

Çulgatay’ın bir çok mahalle sorumlusu ile sorunlar yaşaması yüzünden, parti içinde alenen dışarıya açılanmasa da bir takım sorunlar basına sızdırılmıştı.

Son gelişmeler sonrasında birçok mahalle teşkilatı sorumlusu, Çulgatay yüzünden yaşadıkları sorunları parti üst makamlarına taşımış, sorunların çözülmesini istemişlerdi. Ancak çözülmeyen sorunlar bardağı taşırır hale gelince, isminin saklı kalmasını isteyen Ak Parti yönetiminden bazı isimler haber merkezimize gelip, sorunların dile getirilmesini talep ettiler. Çulgatay’ın parti içinde mahalle sorumlularıyla yaşadığı sorunlar yüzünden partide küskünler oluşmaya başladığı belirtilirken, konunun İl teşkilatının devreye girmesiyle çözüme kavuşmasını beklediklerini ifade ettiler.

 

İlçe Başkanı Metin Örkçü sorunlar hakkında renk vermemeye dikkat gösterse de, Örkçü’nün çevresinde görüştüğü bazı isimlerle de aynı sorunlardan dolayı muzdarip olduğu gelen bilgiler arasında yer almakta.

 

Çulgatay’ın parti binasında yapılan toplantılarda, toplantı ciddiyetinden uzak kaldığı, sürekli elindeki telefonla uğraştığı, Edremit’in sorunları üzerine değerlendirme yapmak yerine cep telefonundan sürekli sosyal medyayı takip ettiği de öne sürüldü. Ayrıca mahalle çalışmalarının cılız geçtiği, bunun nedeni olarak da Çulgatay’ın mahalle sorumluları ile sorunlar yaşaması neden gösterildi.

 

Ak Parti Genel Merkezinin ve İl Başkanlığının Başkan Örkçü ile Çulgatay’ın mahalle sorumluları ile yaşandığı iddia edilen sorunları görüşmesi ve çözüm üretmesi beklenmekte.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cem Kaptan
13 Şubat 2018 - 07:02

Balık baştan kokar. Zararı sadece Çulgatay vermiyor

BENZER İÇERİKLER

CHP’NİN HDP SEVERLERİ VE MEZHEPÇİLERİ, KAMİL SAKA İSMİ GELMESİN DİYE GENEL MERKEZE BASKI MI YAPIYOR?

CHP’NİN HDP SEVERLERİ VE MEZHEPÇİLERİ, KAMİL SAKA İSMİ GELMESİN DİYE GENEL MERKEZE BASKI MI YAPIYOR?CHP Edremit İlçe Kongre sürecinde Kamil Saka karşıtlığı üzerinden biraraya

AK PARTİ’NİN BOMBA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

AK PARTİ’NİN BOMBA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDUSiyasi kulislerde belediye başkan aday adayları arasında bir çok isim telaffuz

AK PARTİ’DE O İSİM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİ

AK PARTİ’DE O İSİM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİAk Parti Edremit Belediye Başkan Adaylığı için beklenen gelişme yaşandı ve

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN