Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit14°CSağanak Yağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR
11 Şubat 2018
1351 defa görüntülendi
ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

Ak Parti Edremit İlçe Teşkilatının kongresinde akraba-hısım ne varsa çoğunu delege yazarak yönetim listesinde kendisine yer bulan Oktay Çulgatay, mahalle teşkilatlarından sorumlu başkan olarak görevlendirilmişti. Daha sonrasında yaşanan bazı sıkıntıların gün yüzüne çıkmasıyla yetkileri kısıtlanmış, teşkilatlanmadan sorumlu Özcan Özyanık tam yetki ile görevlendirilmişti.

Çulgatay’ın bir çok mahalle sorumlusu ile sorunlar yaşaması yüzünden, parti içinde alenen dışarıya açılanmasa da bir takım sorunlar basına sızdırılmıştı.

Son gelişmeler sonrasında birçok mahalle teşkilatı sorumlusu, Çulgatay yüzünden yaşadıkları sorunları parti üst makamlarına taşımış, sorunların çözülmesini istemişlerdi. Ancak çözülmeyen sorunlar bardağı taşırır hale gelince, isminin saklı kalmasını isteyen Ak Parti yönetiminden bazı isimler haber merkezimize gelip, sorunların dile getirilmesini talep ettiler. Çulgatay’ın parti içinde mahalle sorumlularıyla yaşadığı sorunlar yüzünden partide küskünler oluşmaya başladığı belirtilirken, konunun İl teşkilatının devreye girmesiyle çözüme kavuşmasını beklediklerini ifade ettiler.

 

İlçe Başkanı Metin Örkçü sorunlar hakkında renk vermemeye dikkat gösterse de, Örkçü’nün çevresinde görüştüğü bazı isimlerle de aynı sorunlardan dolayı muzdarip olduğu gelen bilgiler arasında yer almakta.

 

Çulgatay’ın parti binasında yapılan toplantılarda, toplantı ciddiyetinden uzak kaldığı, sürekli elindeki telefonla uğraştığı, Edremit’in sorunları üzerine değerlendirme yapmak yerine cep telefonundan sürekli sosyal medyayı takip ettiği de öne sürüldü. Ayrıca mahalle çalışmalarının cılız geçtiği, bunun nedeni olarak da Çulgatay’ın mahalle sorumluları ile sorunlar yaşaması neden gösterildi.

 

Ak Parti Genel Merkezinin ve İl Başkanlığının Başkan Örkçü ile Çulgatay’ın mahalle sorumluları ile yaşandığı iddia edilen sorunları görüşmesi ve çözüm üretmesi beklenmekte.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOR

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOREdremit ilçesi Camivasat Mahallesi 28.Sokak içinde meydana gelen su patlağına

Adli Makamlara Suç Duyurusudur

Adli Makamlara Suç DuyurusudurBalıkesir ili Edremit ilçesinde devletin Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) emrine

KOL KIRILACAK AMA BU DEFA YEN İÇİNDE KALMAYACAK

KOL KIRILACAK AMA BU DEFA YEN İÇİNDE KALMAYACAKSon günlerde Ak Parti’li belediye başkanlarının istifa süreçleri son

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (1)