Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN, GENÇLİĞİNİN HAKKINI VERİYOR.

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN, GENÇLİĞİNİN HAKKINI VERİYOR.
21 Şubat 2017
1842 defa görüntülendi
CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN, GENÇLİĞİNİN HAKKINI VERİYOR.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmalarını Erdek ve Bandırma’da sürdürdü. Marmarabirlik Erdek Kooperatifinin Genel Kuruluna katılan Ahmet Akın burada kooperatif ortakları üreticilerle sohbet edip, sorunlarını dinleme fırsatı buldu.

AHMET AKIN MARMARABİRLİK ERDEK KOOPERATİFİNİN GENEL KURULUNA KATILDI

Tarımda kooperatifleşmenin çok önemli olduğunu, kooperatif modeli örgütlenmeyi parti olarak çok önemsediklerini ve hep desteklediklerini belirten Akın yaptığı açıklamada    “bugün burada bulunmayı, zeytin üreticisi hemşerimle bir arada olmayı özellikle istedim. Zeytin sektörü üzerinde çalıştığım, bizzat takip ettiğim bir sektör.  Başarılı çalışmalarını yakından bildiğim Erdek Kooperatifimizi tebrik ediyorum. Hem üreticilerimizin ürünlerinin değerlendirilmesini sağlıyor, hem de bölge insanımıza istihdam imkanı sağlıyor” dedi.

HALKIMIZ CUMHURİYETİMİZİ VE DEMOKRASİMİZİ KORUYACAKTIR.

Daha sonra Erdek Ocaklar mahallesine geçen Balıkesir Milletvekili Akın, burada esnafı ziyaret ederek referandum süreci konusundaki düşüncelerini paylaştı. Kahveleri de dolaşarak getirilmek istenen tek adam rejiminin sakıncalarını anlattı. Bazı mahalle sakinlerini de evlerinde ziyaret ederek, referandumda anayasa değişikliğine neden “hayır” denilmesi gerektiğini, gerekçeleriyle anlattı. Akın “Şimdi sıra siz değerli halkımızda. Ülkemizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi korumak sizin elinizde. Bütün yetkilerin tek bir kişide toplanacağını bizzat Cumhurbaşkanı kendisi açıkladı. Tarafsız olması gereken Cumhurbaşkanı hepimizin ödediği vergileri harcayarak referandum çalışması yürütüyor. Tek adam rejimi geldiğinde ülkenin bütün kaynaklarını tek başına istediği şekilde harcayacak ve kimse hesap soramayacak. Meclis denetimini ortadan kaldırmak istiyorlar. Ülkenin geleceğine bir kişi karar versin, bütçeyi o yapsın, nasıl harcanağını o belirlesin ama hesap sorulmasın istiyorlar. Meclis devre dışı kalsın, yargı tek adamın  vesayeti  altına girsin, onu yargılayamasın istiyorlar. Bütün bunları kapı kapı gezip anlatacağız. Halkımızın bu gerçekleri gördüğünü tespit ediyorum. Buna geçit vermeyeceğine de inanıyorum” dedi.

Erdek’teki çalışmalarını tamamladıktan sonra Bandırma’ya geçen Ahmet Akın İl Başkanı Ender Biçki ile birlikte, İlçe Başkanı Atilla Atakay’ı ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

İlgili Terimler : , , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin Yanında

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin YanındaHazine ve Maliye Bakanlığının “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…Balıkesir Gençlik Merkezimiz bünyesinde gençlerimizin boş vakitlerini farklı

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN