Dolar : Alış : 5.4401 / Satış : 5.4499
Euro : Alış : 6.2291 / Satış : 6.2404
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit7°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEYLAN: “DAHA GÜZEL BİR EDREMİT YARATACAĞIZ”

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » CEYLAN: “DAHA GÜZEL BİR EDREMİT YARATACAĞIZ”
31 Ekim 2018
CEYLAN: “DAHA GÜZEL BİR EDREMİT YARATACAĞIZ”

Edremit ilçesinin sevilen ismi Av. Mahmut Ceylan geçtiğimiz günlerde CHP Edremit İlçe teşkilatı binası önünde Edremit Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Yoğun katılımın olduğu Aday Adaylığı açıklamasında CHP Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan önemli açıklamalarda bulundu.

Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “Biliyorsunuz demokrasinin temeli bu demokratik öz yönetim ve yerinden yönetim anlayışı daima insanımızı ilgilendirmiş birinci derece problemlerin çözümünde önemli bir görev üstlenmiştir. Ancak bunun Ülke bütünlüğü Cumhuriyet değerleri Atatürk ilke değerleri çervevesinde ele alınması ve bu şekilde sürdürülmesi önemlidir. Edremit Belediyesi dev bir örgüt bu gün baktım 20 tane müdürlük var. Dev bir bütçesi var ve Küçükkuyu’dan Bostancı’ya Hacıaslanlar’dan Çıkrıkçıya kadar uzanan kuzeyden, güneye doğudan batıya dev bir coğrafya verimli topraklar zeytin gibi stratejik bir ürün sanayi ürünü ve bunun yanı sıra doğal çevrede doğal insanlarla ulaşabileceğimiz çok güzel günler bizi bekliyor. O nedenle biz bu güçlü Belediyeyi çok güzel çalıştırmak çok güzel yönlendirmek zorundayız. Belediye Başkanının asıl görevi de bu zaten. Yola çıkarken şunu söyledik, biz mağdurların mazlumların ve masumların Belediye yönetimini oluşturacağız. Bu şu demek şimdiye kadar yerel yönetimden payanı yeterince alamamış olan bu nedenle çeşitli uygulamalardan mağdur olmuş olan zarara uğramış olan kendini yerel yönetimin uygulamaları ile ezilmiş hissedenlerin ve tabiki de masum olarak nitelendirdiğimiz çocuklarımızın, kadınlarımızın babasız kalmış evlatlarımızın Belediyesini yaratmak asli görevimiz olacak. Daha güzel bir Edremit yaratacağız.” Dedi.

 

KÖYLÜLERİMİZİN GELİRLERİNİ TEKRAR KÖYLÜLERİMİZE DÖNDÜRECEĞİZ

Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan konuşmasında; “Köylülerimizin köy bütçesini kullanması konusunda ben daha önce bir hedef koymuştum. Basın toplantısında dedim ki köylülerimizin gelirlerini tekrar köylülerimize döndüreceğiz. Belediyenin bütçesi ile bu büyük köylerimizin gelirlerini oraya harcamak süretiyle dedelerinden miras kalmış olan olanaklarını tekrar onlara sunacağız. Bunun için Belediye bütçesini başka amaçlarla ordan gelen gelirleri başka amaçlarla kullanmayacağız bunun sizi sözünü veriyorum. Bütçeyi doğru yerlerde kullanacağız. Mutlu bir Edremit’te buluşmak üzere buradan aday adaylığımı açıklıyorum.” Dedi.

Hits: 0

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, gazetecilerle bir araya geldi

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, gazetecilerle bir araya geldiEdremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle

Nar Kadın ile Edremit’in Lezzetleri

Nar Kadın ile Edremit’in LezzetleriEtiyopya’dan gelen heyet Gelecek Turizmde kapsamında desteklenen Edremit’teki

EDREMİT CHP’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

EDREMİT CHP’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARETBALIKESİR EDREMİT İLÇESİ CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN İYİ PARTİYE ZİYARET

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »