Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ÇEKİN KİRLİ ELLERİNİZİ HASTANEMİZDEN

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » ÇEKİN KİRLİ ELLERİNİZİ HASTANEMİZDEN
10 Şubat 2017
1959 defa görüntülendi
ÇEKİN KİRLİ ELLERİNİZİ HASTANEMİZDEN

Edremit Devlet Hastanesi üzerinden Siyaset-Medya Algı Operasyonları, nedeni oldukça paralel manidarlık taşıyan unsurlarla önümüze çıkmaya devam ediyor.

 

Mesleki birikimi ve kariyeri ile bir yerlere gelemeyen, Edremit Halkının takdirini bile alamamış bazı modellerin, kiralık kalemşörleri paralel manidarlık çerçevesinde kullanarak algı operasyonları yapmaya kalkışmaları, birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden hastane personelinin çalışma huzurunu bozmaya yönelik girişimler olarak değerlendirilmekte.

 

Edremit basınından yeterli desteği bulamayan bu modeli geçmiş, geçmişte çok özel evlerde maklube partilerinin vazgeçilmezleri olan, perde arkasından oynaşıp isimlerini bile yazdırmaya cesareti olmayan bu tiplerin rüyalarında dahi göremeyecekleri mevki ve makamlar için öpmedikleri el ve etek kalmazken, kalkıştıkları girişimler de son çırpınışlar olarak görülmekte.

 

Kiraladıkları kalemlere hastaneyi karalatmaktan bile çekinmeyen, mevki ve makam hırsıyla gözü dönmüşler, ettikleri Hipokrat yemininden bile bihaber halde siyasilerin isimlerini de yazılarda geçirterek bir kazanım elde edeceklerini düşünüyorlar ise vah hallerine.

 

Birilerini Başhekim yapabilme hırsıyla ısmarlama yazdırılan yazılarda ve yayınlatılan haberlerde mesleki kariyerlerinden dahi bahsettirebilecek birikimleri olmadığı için bilmem hangi cemaate yakınlıklarla mevzi kapmaya kalkışmazlar mı..?

 

Ak Parti MKYK Üyesi ve aynı zamanda Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sn Ali Aydınlıoğlu’nun hastane üzerinden bir türlü kirli ellerini çekmeyenleri görmediğini zanneden var ise hala o akılla hasta bile muayene etmesi sıkıntılı durum demektir. Sn Aydınlıoğlu dönen dolaplardan da, kirli ellerden de haberdar haliyle şimdilik durumu izlemekte olup, Edremitlinin Devlet Hastanesine, Edremit Halkının sevgisini ve saygısını kazanmış ismi en kısa atama yapacaktır.

 

İşte o vakit hastane üzerinde kirli elleriyle sipariş verip yazı yazdıranlar hakkında neler yazılacak tüm Edremit Halkı yakında öğrenecek.

 

Ezberbozan olarak o kirli elleriyle entrika peşinde koşanlara ve kirli emellerin hizmetkarlığını yapanlara güneşin balçıkla sıvanamayacağı son kez hatırlatıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACI

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIAK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Dr. İdris Irmak, Edremit Huzurevi’ni

BAŞKAN ALİ RIZA ÖZTÜRK GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ RIZA ÖZTÜRK GÜVEN TAZELEDİ Körfez Edremit Servisciler Kooperatifi (KESKOOP) geçtiğimiz gün 1. Olağan

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDIEdremit Belediyesi tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN