Dolar : Alış : 5.2810 / Satış : 5.2905
Euro : Alış : 6.0289 / Satış : 6.0397
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit12°CSağanak Yağışlı

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ÇEKİLİŞTE TALİHLİLER BELLİ OLDU

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » ÇEKİLİŞTE TALİHLİLER BELLİ OLDU
06 Aralık 2018
1394 defa görüntülendi
ÇEKİLİŞTE TALİHLİLER BELLİ OLDU

Çekilişte talihliler belli oldu. Burhaniye Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen Burhaniye Belediyesi sosyal medya hesaplarından Belediyemizin ve ilçemizin tanıtımına yönelik hediye çekilişi düzenlendi. Günümüzde Modern toplumlarda hem bireylerin hem de kurumların hedeflerine doğru yönelmesinde önemli bir rol oynayan sosyal medya, hem kişisel yaşam biçimi olarak hem de kuruluşların aktivitelerini hedef kitlelerine ulaştırabilmesinde temel araç haline geldi. Günümüzün en önemli iletişim araçlarından birisi sosyal medyadır. Sosyal medya günümüzde, yüksek erişebilir iletişim araçları ve platformlar üzerinden oluşturulan sosyal etkileşim ve paylaşım ortamları olarak tanımlanmaktadır. Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya araçları sayesinde kuruluşlar sahip oldukları hedef kitle dışında yeni ve farklı hedef kitlelere ulaşma imkânı buluyor. Bununla İlgili Burhaniye Belediyesi olarak bizde alarma geçtik.
28 Kasım 2018 Çarşamba günü başlatılan çekiliş dün sabah son buldu. Burhaniye Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden hediye’ yi kazanmak isteyen kişiler adeta sayfada yarıştılar. Kullanıcıların tek yapmaları gereken şey Burhaniye Belediyesi facebook ve instagram sayfaları üzerinden paylaşılan reklamın altına etiketlemek, sayfaya yorum yapmak, sayfayı beğenmek ve sayfayı paylaşmak idi. Kazanan ilk 3 kişinin isimleri ve çekiliş sonuçları Burhaniye Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yapıldı. Çekilişe katılan kişi sayısı 1000 kişi’yi geçti. Burhaniye’mizin ve zeytinyağımızın tanıtımı amaçlı yapılan etkinlik ilgi odağı oldu. Çekilişimizin talihlileri 1.Gamze Dumanoğlu Gezer (Burhaniye), 2.Arife Yıldırım (İstanbul), 3. Figen Alp (Gönen) kişiler hediyeleri kazandılar. Kazanan talihlilerimizin Hediyelerini Burhaniye Belediye Başkanı Necdet UYSAL ve Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır makamlarında hediyelerini taktim ettiler. Belediye Başkanı Necdet UYSAL açıklamasında “ Belediye olarak halkımıza huzurlu mutlu bir yaşam sunmak ve hayatı kolaylaştırmak için tüm gücümüzle çalışacak, ne lazımsa yapmaya devam ediyoruz. Bizim için sosyal kültürel ve sanatsal etkinliklerde yol yapmak, park yapmak, çevre düzenlemek ve hazırladığımız projeleri hayata geçirmek kadar önemli bir hizmettir. Çok yönlü çalışan sosyal belediyecilik anlayışımızla gerçekleştirdiğimiz her ihtiyaca karşılık gelecek çalışmalarımızla halkımıza en güzel şekilde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. “ dedi.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

TRAVEL TURKEY’DE EDREMIT İLGİSİ

TRAVEL TURKEY’DE EDREMIT İLGİSİKuzey Ege’nin önemli turizm merkezlerinden Edremit bu yıl İzmir’de 12.’si

Atatürk’ün Edremit’te konakladığı tarihi bina kültür merkezi oluyor

Atatürk’ün Edremit’te konakladığı tarihi bina kültür merkezi oluyorEdremit Belediyesi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 14 Nisan 1934’te

Çocuk dostu Belediye Edremit

Çocuk dostu Belediye EdremitEdremit Belediyesi tarafından yeni yapılan parklar ve oyun alanları miniklerin

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN