Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Büyük ve Güçlü Edremitspor’u Oluşturacağız

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Büyük ve Güçlü Edremitspor’u Oluşturacağız
08 Ekim 2016
11.075 defa görüntülendi
Büyük ve Güçlü Edremitspor’u Oluşturacağız

Başkan Kamil Saka’dan Edremitspor Açıklaması; “Büyük ve Güçlü Edremitspor’u Oluşturacağız”

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Belediyespor Futbol takımı ile açıklamalarda bulundu.

Başkan Saka, eski yönetimler tarafından büyük bir borç yükü altında bırakılan ve hiç bir başarısı, tesis bulunmayan eski takımın yerine büyük, güçlü ve yepyeni bir Edremit Belediyespor’un oluşturulacağını söyledi.

img_4422

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, son günlerde ilçe gündeminde yer alan Edremit Belediyespor Kulübü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Saka yaptığı açıklamada; Son günlerde sosyal medyada Edremit Belediyespor ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapılıyor. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Edremit Belediyesi bünyesindeki hiçbir spor faaliyetini diğerinden ayırmıyoruz. Ne böyle bir düşüncemiz ne de zihniyetimiz var. Edremit Belediyesi’nin önceki bazı yönetimleri tarafından, hiçbir planlama yapılmadan, amacı spor yapmanın ötesine geçen (…) saçma ve amaçsız işlerin altına imza atılmıştır. Şuan yaklaşık 2.5 milyon TL (eski parayla 2.5 trilyon) borcu bulunan Edremit Belediyespor’un bu borcu eğer tesisleşmeye veya Edremitli gençlere harcanmış olsaydı, bugün en ufak bir tereddüt dahi göstermeden ödeme zorunluluğunu hisseder ve gereğini yapardık. Hiç kimse kusura bakmayacak! Edremit Belediye Başkanlığı koltuğuna otururken bizlere oy versin ya da vermesin tüm yurttaşlarımıza bir söz vermiştik; tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyecek, peşkeş çekmeyeceğiz demiştik. Bugün de aynısı söylüyoruz. Bundan sonraki süreç içerisinde, mevcut yönetimle de görüşerek Edremit Belediyespor’un kayyuma devri ya da kapatılması hususunda girişimde bulunacağız. Birilerinin zevk düşkünlüğünün sonucu oluşan bu saçma borç yükünü Edremitli yurttaşların sırtına yüklemek gibi bir kararın altına imza atmayacağım! Evet, eski Edremit Belediyespor bir şekilde bizim himayemizden çıkacak ve yerine tertemiz, güçlü, borçsuz ve amacı Edremitli gençlere spor yaptırmak ve başarılar kazanmak olan bir Edremit Belediyespor kurulacak. Günlerdir, belki de aylardır, işin aslını bilmeden bizleri eleştiren tüm cefakar ve fedakar Edrolu taraftarlarımıza söz veriyorum! Büyük ve güçlü yepyeni bir Edremit Belediyespor’u sizlerle birlikte oluşturacağız!” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDIEdremit Belediyesi tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİ

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI REMBETİKO KONSERİ İLE SONA ERDİEdremit Belediyesi tarafından ilçede ikinci kez kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ

EFSANE BAŞKAN KAMİL SAKA, DEVAM DEDİ“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN