Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit14°CSağanak Yağışlı

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURHANİYELİLERE SEMİNER VERİLDİ

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BURHANİYELİLERE SEMİNER VERİLDİ
09 Ocak 2019
BURHANİYELİLERE SEMİNER VERİLDİ

yapılan seminer-1

Burhaniye Belediyesinden Burhaniyelilere Kişisel Eğitim Semineri verildi.

Burhaniye Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı eğitimci-yazar Onur Yeşilçavdar ’ı, Burhaniyeliler ile buluşturdu.

Burhaniye Belediyesi Reha Yurdakul Salonunda gerçekleşen programda insanın kendini keşfetmesini ve insan tanıma sanatının renkli bir sunum ile ortaya koyulduğu eğitim semineri toplamda 5 seans olarak düzenlendi. İlk olarak 7 Ocak Pazartesi akşamı ilçe genelinde bulunan öğretmen ve eğitimcilere verilen seminere Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da katıldı. 8 Ocak Pazartesi günü 2 seans olarak ilçe genelinde ki Anasınıfı ve ilkokul velilerine verilen eğitim, 9 Ocak Çarşamba günü yine iki seans olarak Belediye personeli ve ortaokul, lise velilerine verildi.

görüntü-2

TALK SHOW TADINDA SEMİNER

Uzmanı Eğitimci Yazar Onur Yeşilçavdar “Daha Başarılı Bir Hayat İçin Kendini Keşfet” adını verdiği seminerde; insan tanıma sanatının sosyal yaşam ve iş ortamında nasıl kullanılacağı, farklı kişilik tipleri ve özellikleri, her kişilik tipinin güçlü ve zayıf yönleri, kişilik tiplerine göre motivasyon kaynaklarının belirlenmesi, kişilik tiplerinin empati yoluyla iletişim kurmaları ve kişinin kendi kişilik tipini çözümlemesi, kendini tanıması konularındaki bilgileri talk show tadında hazırladığı bir program ile katılımcılarla paylaştı. Yeşilçavdar’ın iş ve aile yaşamından örnekleri paylaşarak renk kattığı, etkili iletişim ile interaktif hale getirdiği seminere katılanlar eğlenceli anlar yaşadı. Seminer başında ve arada sahne alan İsmail Fethi Altay’ın şarkıları ile de katılımcılar eğlendiler.

Hits: 86

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ENGELSİZ BİR BURHANİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ENGELSİZ BİR BURHANİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Engelsiz bir Burhaniye için çalışıyoruz”

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞBALIKESİR BURHANİYE İLÇESİNDE MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ SERGİLEDİLER. Burhaniye

KADINLARA İSTİHDAM

KADINLARA İSTİHDAMBalıkesir Burhaniye Belediyesi kadınlara istihdam sağladı. Burhaniye Belediyesi

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »