Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BURHANİYE’DE PLAJ TEMİZLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BURHANİYE’DE PLAJ TEMİZLİKLERİ DEVAM EDİYOR
08 Mayıs 2017
11.225 defa görüntülendi
BURHANİYE’DE PLAJ TEMİZLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Burhaniye’nin tüm sahillerinde başlattığı temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Kum eleme makineleri ve personeller vasıtasıyla başlattıkları çalışmaları, plajlardaki kum eleme işleriyle devam ettiren Burhaniye Belediyesi ekipleri Plajlardaki kumun kalitesini arttıracak uygulama ile Burhaniye sahillerinde yaz sezonu için son hazırlıklar yapılıyor.

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar sonunda elde edilecek göze hitap eden görüntünün yanı sıra plajlardaki kumun kalitesi de artacak. Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde Burhaniye’nin plajlarını güzelleştirmek için mesai harcayan Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, plajlardaki kumu tekrar tekrar eleyerek, vatandaşın hizmetine daha kaliteli kum ve daha güzel plajlar sunmaya hazırlanıyor.

Ören de uygulanmaya başlanan çalışmalar Burhaniye’nin tüm sahillerinde devam ettirilecek. Tekrar tekrar elenecek kum ile daha kullanışlı ve kaliteli kum elde edilirken plajlar da temizlenmiş olacak. Yaklaşan yaz sıcakları öncesi hummalı ve disiplinli bir şekilde temizlik çalışmaları yürüten Burhaniye Belediyesi temizlik işleri ekipleri kış ayları boyunca sahillerde biriken katı atıklar, çöpler vb. kirlilikleri temizlemek hedefiyle hareket ediyor. Burhaniye Belediyesi sahillerdeki çalışmaları büyük titizlikle devam ettiriyor. Yerli ve turist halkımız için temiz deniz ve sahillerin Burhaniye’yi marka haline getirme çabasının önemli bir ayağını oluşturduğunun bilincinde olan Burhaniye Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİ

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİMelih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nda, orta refüj peyzaj düzenleme çalışmalarına

DÜNYANIN TÜM RENKLERİ BURHANİYE’DE BULUŞUYOR

DÜNYANIN TÜM RENKLERİ BURHANİYE’DE BULUŞUYORBurhaniye, 29 Nisan 2018 Pazar günü Balkan ülkelerinden gelecek 500’e yakın

BURHANİYE’DE YAZ HAZIRLIKLARI HIZ KESMİYOR

BURHANİYE’DE YAZ HAZIRLIKLARI HIZ KESMİYORBurhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunun yaklaşmasıyla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN