Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit25°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ
02 Temmuz 2017
11.218 defa görüntülendi
BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü sağlık hizmetlerinde üç senede toplamda 67 bin 574 hastaya bakıldı.

Sosyal Belediyecilik uygulamalarının en güzel örneklerini sergileyen Burhaniye Belediyesi, Burhaniye’de yaşayan, kimsesiz, yatağa bağımlı ve yaşlılara yönelik sürdürdüğü sağlık hizmetlerine devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın göreve geldiği günden itibaren önem verdiği konulardan biri olan sağlık hizmetleri on binlerce vatandaşa ücretsiz olarak verilirken sağlık evlerine gelemeyen vatandaşlar içinse bizzat evlerinde sağlık hizmeti veriliyor.

Burhaniye Belediyesi Sağlık işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Burhaniye’de kırsal mahalleler de dahil olmak üzere, Belediye bünyesinde görev yapan uzman doktor ve sağlık personellerince muayene, enjeksiyon, pansuman, tansiyon takibi, sonda uygulama, kan şekeri ölçümü, kan gurubu belirlenmesi ve serum takılması gibi sağlık hizmetleri veriliyor.

Vatandaşlarımızın her daim yanında olmaya çalışıyoruz diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Belediye olarak sağlık hizmetleri konusunda üstün bir çaba ile çalışıyoruz. Basit sağlık hizmetleri diyebileceğimiz konularda gerek mahallelerde kurulan sağlık evlerimizde gerek gezen ekiplerimizle gerekse Belediye tabipliğimizde ücretsiz olarak sağlık hizmetlerimiz devam ediyor. Durumu olmayan vatandaşlarımız için sağlık ekibimizde çalışan arkadaşlarımız bizzat evlerine giderek gerekli sağlık kontrollerini yapıyorlar. Gece gündüz kavramı gözetmeksizin çalışan tüm sağlık personelimize de bu konuda teşekkür ediyorum. Her daim halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYE BELEDİYESİ KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN KERMESE KATILDI

BURHANİYE BELEDİYESİ KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN KERMESE KATILDIAnkara Yargıtay Başkanlığında, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit tarafından

BURHANİYE BELEDİYESİ ÖDÜL İLE ONURLANDIRILDI

BURHANİYE BELEDİYESİ ÖDÜL İLE ONURLANDIRILDIBurhaniye Belediyesi, 2018 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması’nda

BURHANİYE BİLİMİN MERKEZİ OLDU

BURHANİYE BİLİMİN MERKEZİ OLDUBurhaniye Kaymakamlığı, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Burhaniye

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN