Dolar : Alış : 3.5444 / Satış : 3.5508
Euro : Alış : 4.1286 / Satış : 4.1360
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit38°CSıcak

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ
02 Temmuz 2017
1305 defa görüntülendi
BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü sağlık hizmetlerinde üç senede toplamda 67 bin 574 hastaya bakıldı.

Sosyal Belediyecilik uygulamalarının en güzel örneklerini sergileyen Burhaniye Belediyesi, Burhaniye’de yaşayan, kimsesiz, yatağa bağımlı ve yaşlılara yönelik sürdürdüğü sağlık hizmetlerine devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın göreve geldiği günden itibaren önem verdiği konulardan biri olan sağlık hizmetleri on binlerce vatandaşa ücretsiz olarak verilirken sağlık evlerine gelemeyen vatandaşlar içinse bizzat evlerinde sağlık hizmeti veriliyor.

Burhaniye Belediyesi Sağlık işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Burhaniye’de kırsal mahalleler de dahil olmak üzere, Belediye bünyesinde görev yapan uzman doktor ve sağlık personellerince muayene, enjeksiyon, pansuman, tansiyon takibi, sonda uygulama, kan şekeri ölçümü, kan gurubu belirlenmesi ve serum takılması gibi sağlık hizmetleri veriliyor.

Vatandaşlarımızın her daim yanında olmaya çalışıyoruz diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Belediye olarak sağlık hizmetleri konusunda üstün bir çaba ile çalışıyoruz. Basit sağlık hizmetleri diyebileceğimiz konularda gerek mahallelerde kurulan sağlık evlerimizde gerek gezen ekiplerimizle gerekse Belediye tabipliğimizde ücretsiz olarak sağlık hizmetlerimiz devam ediyor. Durumu olmayan vatandaşlarımız için sağlık ekibimizde çalışan arkadaşlarımız bizzat evlerine giderek gerekli sağlık kontrollerini yapıyorlar. Gece gündüz kavramı gözetmeksizin çalışan tüm sağlık personelimize de bu konuda teşekkür ediyorum. Her daim halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ŞEHİTLERİMİZİ GÖBEK ATARAK ANDILAR

ŞEHİTLERİMİZİ GÖBEK ATARAK ANDILAR15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde, vatanımızı korumak için canlarını

REİS HAKKINDA TUTANAK TUT TA GÖRELİM SENİ KASIM UĞUR

REİS HAKKINDA TUTANAK TUT TA GÖRELİM SENİ KASIM UĞURYaklaşık 2 buçuk yıl önce yaşanan bazı hadiseler, Edremit Devlet Hastanesi

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI METİN ÖRKÇÜ OFSAYTTA YAKALANDI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI METİN ÖRKÇÜ OFSAYTTA YAKALANDIAk Parti içinde Edremit çocuklarına karşı etnisiye merkezli oluşan maksadı

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN