Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit36°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Burhaniye Belediyespor’a Ne Kadar Bağış Yaptınız..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Burhaniye Belediyespor’a Ne Kadar Bağış Yaptınız..?
15 Ekim 2016
11.549 defa görüntülendi
Burhaniye Belediyespor’a Ne Kadar Bağış Yaptınız..?

Burhaniye’de Kira Gelirlerinin Vergi Rekortmeni eski belediye başkanı Fikret Akova ve parti gözetmeksizin tüm meclis üyelerine soruyoruz; Burhaniye Belediyespor’a ne kadar bağış yaptınız..?

Burhaniye Belediye spor Burhaniye Halkının da yakından takip ettiği üzere, kendi yağıyla kavrulmaya çalışan, birkaç işadamının desteği ve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın oğlu Erman Uysal’ın gayretleriyle ligde mücadele veren, alt yapıdan gençler yetiştirmek için çalışmalar gerçekleştiren spor kulübüdür.

haber1

Burhaniye’de hatırı sayılır meblağlarla oynama imkânına sahip isimlerin, ilçe takımına yeterli desteği vermediği yönünde gelen serzenişler, bilhassa gençlerden gelen tepkiler dikkat çekmeye başladı.

Fikret Akova gibi 2 dönem belediye başkanlığı yapmış, Burhaniye’de kira gelirlerinden olan kazancı ile ilçede vergi rekortmeni ismin, Burhaniyeli gençlerin spora yönelmesi için yeterli destek vermediği yönünde gelen şikayetler düşündürücüydü. Gençler “Fikret başkan kulübümüze neden destek olmuyor? Biz gençlik olarak sporla uğraşmak istiyoruz. Burhaniye Belediye spor ilçemizin gururu takım. Yarınlarda sandık gelecek. Gençlerden oy isterken biz gençlere ne diyebilecek..?” şeklinde eleştirisel tepkilerini veren Burhaniyeli gençler, hem Fikret Akova’dan hem de belediye meclis üyelerinden destek alamamaktan dolayı şikayetlerini dile getirdiler.

haber2

Kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere, Burhaniye Belediye spor’un ligdeki mücadelesi Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç’ın kulüp sorunlarına çareler üretmesi ve belediye başkanı Necdet Uysal’ın oğlu Erman Uysal’ın bireysel çabaları ile devam etmekte.

Erman Uysal’ı Yönetimde Diye Eleştirenler Takım İçin Ne Yaptılar..?
Erman Uysal hem Burhaniye’de hem de Havran’da amatör kulüplere verdiği destekle kamuoyunda dikkatleri üzerine çekerken, Erman Uysal’ın “Burhaniye Belediyespor’da ne işi var” diyenler, takım için ortaya ne koymuşlar sorusunun sorulmasına neden olmakta. Bu noktadan da şu soru sorulmakta; “Fikret Akova olsun, belediye meclis üyeleri olsun, Burhaniye’nin takımı için hangi bağışta bulundular?

haber3

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HAVRAN’DA BEYAZ BAYRAKSIZ OKUL KALMAYACAK

HAVRAN’DA BEYAZ BAYRAKSIZ OKUL KALMAYACAKMillî Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’Düdüklü doğal kaynak suyu ishale hattını yenileyen, eski sistem boruları yeni

HAVRAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜN’DE VEDA TÖRENİ

HAVRAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜN’DE VEDA TÖRENİBalıkesir’in Havran  İlçesi’nde  Tayin olan ve emekliliğe ayrılan

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN