Dolar : Alış : 5.9944 / Satış : 6.0052
Euro : Alış : 6.8267 / Satış : 6.8390
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CAz Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BURHANİYE BELEDİYESİ İLÇEYİ MODERN PARKLARLA DONATIYOR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BURHANİYE BELEDİYESİ İLÇEYİ MODERN PARKLARLA DONATIYOR
03 Ağustos 2018
1152 defa görüntülendi
BURHANİYE BELEDİYESİ İLÇEYİ MODERN PARKLARLA DONATIYOR

Burhaniye Belediyesi, ömürlerini tamamlayan çocuk oyun parklarını yenilemeye ve daha güvenli hale getirerek modernize etmeye devam ediyor.

Öğretmenler Mahallesi merkez parkını estetik ve modern bir park alanına çeviren Belediye Park Bahçeler Müdürlüğü, çocukların keyifli vakit geçirebileceği modern oyun gruplarının montajını tamamladı. Eskiden toprak olan park alanını kauçuk zeminle döşeyen belediye ekipleri, çocukların rahatça ve güvenle oynayabileceği bir alan oluşturdu.

Vatandaşların spor yapmalarına imkân sağlayacak yeni spor alanları yaratmak için de çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi, parkın yan tarafındaki eski spor aletlerini sökerek yerine yenilerini monte etti ve tek potalık basketbol sahası da yaparak faaliyete soktu.

AİLELERİN İÇİ RAHAT OLSUN

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal; eski, paslı ve TSE standartlarına uygun olmayan her çocuk parkını birer birer yenilediklerini belirterek, “Bir yandan çocuklara modern ve güvenli yeni oyun alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bir yandan da evlatlarımızın sağlığını düşünerek, ilçe genelindeki oyun parklarını modernize ediyoruz. Çocuklarımızın daha güvenli oyun oynayabilmeleri amacıyla gerekli tüm şartları yerine getiriyoruz. Burhaniye’de aileler, huzur içinde çocuklarını parka oyun oynamaya götürebilecekler” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYE SANATA DOYDU

BURHANİYE SANATA DOYDUBurhaniye, 29’uncu kez sanata, kültüre ve eğlenceye ev sahipliği yaptı. Burhaniye

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU Son dönemde özellikle gençlerin büyük bir beğeni ve ilgiyle takip ettiği

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”Burhaniye Belediyesi tarafından, ünlü sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Erdal Tosun

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN