Dolar : Alış : 5.4037 / Satış : 5.4134
Euro : Alış : 6.1605 / Satış : 6.1716
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit7°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Biraz Daha Gayret Komutan Mustafa

Ana Sayfa » Köşe Yazarları » Biraz Daha Gayret Komutan Mustafa
05 Ekim 2016

BİRAZ DAHA GAYRET KOMUTAN MUSTAFA
BİR GÜN İNŞALLAH YETİŞECEKSİN SEN BANA

01

Gece gece beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün emi Mustafa.

Ama senden umudum var. Biraz daha gayret gösterirsen, yakında yetişeceksin kafa bulduğum rakamlara.

Ama demedi deme. Rekor kırdı dediğin paylaşımındaki rakamların kısaca özetini anlatayım da, bir daha böyle hatalar yaparak paylaşımda bulunma.

1. Paylaşımın %80 performans artışıyla 9.385 erişim sağlamış. İnsanlar yanılsalar da matematik asla yanılmaz. Küçük bir oran hesaplamasıyla diğer paylaşımlarının erişim kapasitesi ortaya çıkıyor. O rakamı da sen hesapla.

02

2. “Öne çıkarmayı düzenle” yazıyorsa durumun çok vahim demektir. Çünkü paylaşımı öne çıkarmak için faiz lobisine para kaptırmışsın demektir. Yani kredi kartınla cırt olmuş anlamı taşır ve 1.300 kişiye erişmek için 3 TL harca ikazını zaten otomatik verir. Benim paylaşımlarımı dikkatle incele bence. Aradaki farkı fark edeceksin.

03

3. Dediğim gibi benim cırtlatmadan son dönemdeki rastgele seçtiğim birkaç paylaşımdan screen yayınlıyorum ki, senin tabirinle “süper ligde” “gerçek gazeteci” “profesyonel” televizyon gazetecisi Mustafa Karakaşlar, Levent Mercan gibi senin tabirinle “amatör küme” gazetecisinin rakamlarını yakalayabilmek için boş yere faiz lobisine cırtlatarak para kaptırmasın isterim. Kıyamam Mustafacığım sana. Yazıktır boş yere para kaptırma faiz lobisine. Cırtlatacağına benim gibi tıklamayı öğrenmelisin internette. Kişisel hesaplaşmalar, çalıştığın tv kanalının faturalarının tahsil edilmemesinden kaynaklı hışımla değil de gerçekten halk için doğruların üzerine gittiğin zaman, faiz lobisine cırtlatmana inan ki gerek kalmayacak. Kendisinin derdine derman olanı gördüğü anda halkımız gerekeni yapıyor ve haberine cırtlatmaya gerek kalmadan tıklıyor. Bak bu sakalları boşa ağartmadım. Sen gel kulak ver sözlerime.

04

Ama senden cırtlatarak da olsa, eski paylaşımlarına göre %80 artışlı da olsa, numunelik de olsa, senden çok ümitliyim. Olacaksın, pişeceksin, bir gün gerçekten iyi gazeteci olacaksın.

05

06

07

08

Kaydet

Hits: 16

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Translate »
Translate »