Dolar : Alış : 5.9944 / Satış : 6.0052
Euro : Alış : 6.8267 / Satış : 6.8390
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CAz Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BELEDİYE PERSONELİNE MOTİVASYON EĞİTİMİ

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » BELEDİYE PERSONELİNE MOTİVASYON EĞİTİMİ
03 Ağustos 2018
1281 defa görüntülendi
BELEDİYE PERSONELİNE MOTİVASYON EĞİTİMİ

Burhaniye Belediyesi’nin 2018 yılı aylık hizmet içi eğitim planı gereğince, tüm daire müdürleri ve personeline yönelik, ‘Motivasyon’ konulu eğitim düzenlendi.

Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç’ın katılımıyla Hüsnü Pazarbaşı Gençlik ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen eğitimde, personelin moral ve motivasyonunu geliştirmek amacıyla bilgiler aktarıldı. Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen eğitim, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mahmut Karğın tarafından verildi.

MOTİVASYON ARTIŞI VERİMİ DE ARTIRIR

Burhaniye Belediyesi olarak eğitimlere büyük önem verdiklerini ve belediye personeline yönelik periyodik eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Necdet Uysal, belediye personelinin her yönü ile gelişmesi ve daha iyi hizmet edebilmesi amacıyla eğitim programlarını planladıklarını anlattı. Motivasyon artışının verimi de arttıracağını vurgulayan Uysal, “Mesai arkadaşlarımızın mutlu olmasını, işlerini severek yapmasını sağlamak ve personelimizin kişisel ve kurumsal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla bu eğitimi düzenledik. Eğitimlerimiz farklı içerik ve konularla sürecek”dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYE SANATA DOYDU

BURHANİYE SANATA DOYDUBurhaniye, 29’uncu kez sanata, kültüre ve eğlenceye ev sahipliği yaptı. Burhaniye

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU Son dönemde özellikle gençlerin büyük bir beğeni ve ilgiyle takip ettiği

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”Burhaniye Belediyesi tarafından, ünlü sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Erdal Tosun

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN