Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit26°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ak Parti’li Onur Bedir Ak Parti’li Belediye Başkanı’na Saldıranlarla Buluştu

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Ak Parti’li Onur Bedir Ak Parti’li Belediye Başkanı’na Saldıranlarla Buluştu
18 Mart 2017
11.596 defa görüntülendi
Ak Parti’li Onur Bedir Ak Parti’li Belediye Başkanı’na Saldıranlarla Buluştu

Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanı Onur Bedir, kendi partisinin Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a yönelik aşağılayıcı sözleri Balıkesir Posta Gazetesinde yer alırken, Onur Bedir’in bu yayını sosyal ağlarda paylaşan Ses Yayın Grubu çalışanı ile bir pastane köşesinde buluşması, oldukça manidar gelişme olarak değerlendirmelere neden oldu.

AK PARTİ’YE BÖYLE ZARAR VERİYORLAR..!
Ak Parti ilçe başkanı olarak görev yaparken yönetimde bazı isimlerin kendisine tepki göstermesi üzerine, yönetimdeki bir çok ismi yönetimden uzaklaştıran Onur Bedir’in, bu hareketine karşı tabandan gelen tepkiler sonrasında yönetimi tepki istifaları ile düşmüş, Ak Parti Balıkesir Mv. Ali Aydınlıoğlu’nun araya girmesiyle başkanlıktan düşen Onur Bedir’in yeniden ilçe başkanı olarak atanmasını sağlamıştı.

Yönetimdeki arkadaşlarını silmekten çekinmeyen ve tabandan gelen tepkilere kulak tıkayan Bedir’e yeniden başkanlık görevinin verilmesi, Burhaniye’de Ak Partililer arasında küskünlüklere neden olmuştu.

Ses Yayın Grubunun Ak Partili Belediye Başkanı Necdet Uysal’a karşı sürekli olumsuz haberlerle algı operasyonları yapması ve sürekli Ak Parti’ye zarar verir hale gelen yayınlar gerçekleştirmesine karşılık, kendi partili belediye başkanına karşı “İKİ YÜZLÜ” demekten dahi çekinmeyen Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanı Onur Bedir’in bu yayınları yapanlarla gizlice buluşması dikkatlerden kaçmadı.

ONUR BEDİR’İN GEÇMİŞTEKİ PAYLAŞIMIYLA OLAN ÇELİŞKİSİ
Ses Yayın Grubunun geçmişte yapmış olduğu bir yayında Onur Bedir’i de itham altında bırakan iddialar yayınlaması sonrasında hakaret sözleriyle karşılık veren Onur Bedir’in, dün yazdıklarıyla çelişerek gerçekleştirdiği son buluşma, Onur Bedir’in izlediği siyasi yol haritasının da sağlıklı olup olmadığı noktasında, Ak Partililer arasında endişelere neden oldu.

Dün hakaret söylemleriyle Ses Yayın Grubu sahibine yüklenen Onur Bedir’in bugün o sözlerini unutup aynı masada oturuyor olması, Onur Bedir’in ne kadar onurlu politika izlediğinin de göstergesi oldu.

Sosyal ağlarda yaptığı bir başka paylaşımda, kendisine karşı iftira atanlara karşı diz çökmediğini belirten Onur Bedir’in, kendisine yönelik iftirada bulunduklarını belirttiği yayın grubu çalışanlarıyla aynı masada oturması da, Onur Bedir’in son çelişkisi olarak değerlendirildi.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL SÖZÜ HATIRLATILDI
Onur Bedir’in söylemleri ve sonrasında gerçekleştirdiği eylemleri arasındaki çelişkiler sonrasında, Onur Bedir’e Hz.Mevlana’nın “Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol” sözleri hatırlatıldı.

REFERANDUMDA HARIL HARIL ÇALIŞAN NECDET UYSAL’I MUMLA ARARLAR
Ak Parti’den Burhaniye Belediye Başkanı seçilen Necdet Uysal’a yönelik “İKİ YÜZLÜ” sözleriyle Ak Partilileri dahi rencide edecek açıklamada bulunan Onur Bedir’in, Ak Parti’ye verdiği zararın ilk faturasının referandumda ortaya çıkacağı, Onur Bedir’in referandumda yaşanacağı öngörülen başarısızlığın da ilk sorumlusu olmaktan kurtulamayacağı değerlendirildi.

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MUHTARLAR GÜNÜ BURHANİYE’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANDI

MUHTARLAR GÜNÜ BURHANİYE’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANDIBurhaniye’de, 19 Ekim Muhtarlar günü bir dizi etkinlik ile kutlandı. 2015 yılında

BELEDİYE PERSONELİNE SEVGİ SEMİNERİ VERİLDİ

BELEDİYE PERSONELİNE SEVGİ SEMİNERİ VERİLDİBurhaniye Belediyesi, personeli için eğitim semineri düzenledi. “İş ve Etik”

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN