Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ak Parti Burhaniye’de Senin Yüzünden Kan Kaybediyor Özer Koyuncu

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Ak Parti Burhaniye’de Senin Yüzünden Kan Kaybediyor Özer Koyuncu
09 Kasım 2016
11.536 defa görüntülendi
Ak Parti Burhaniye’de Senin Yüzünden Kan Kaybediyor Özer Koyuncu

Çok iddialı başlık zannedenler olabilir. Eleştiri sınırları çerçevesinde, en sert ifadelerle Özer Koyuncu’nun Ak Parti’ye verdiği zararı anlatacağım. Kendisi de eleştirilere açık olmak zorunda.

 

ozer-koyuncuEvet Özer Koyuncu, Ak Parti senin yüzünden kan kaybediyor Burhaniye’de. Başkan Yardımcısı olabilmek için verdiğin mücadele sayesinde, parti paramparça oldu ve Burhaniye’de ampul patladı. Siyasi mücadele içinde bir mevki istemen kadar doğal bir şey yok. Lakin bu arzunu siyasi hırslarına yenilerek vermen sayesinde, partiyi Burhaniye’de bitirme noktasına geldiğini bile göremez oldun.

 

Sahi ne kadar Ak Partilisin önce onu irdeleyelim. Mesela Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti genel başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanıyken, twitterde “ÜÇ KELİME İLE NEFRET RECEP TAYYİP ERDOĞAN” twiti atılmış, bu konuyu sana bizzat yanımda tanık varken aktarmış, hukuksal girişimde bulunup bulunmayacağını sormuştum. O gün bana verdiğin cevap aynen şöyleydi; “DERHAL ADLİYEYE DİLEKÇE VERECEĞİM. NE GEREKİYORSA ADALET ÖNÜNDE YAPILACAK” demiştin. Aradan yıllar geçti ve senin kolunu bile kıpırdatmadığın ortaya çıktı. Mensubu olduğun partinin genel başkanına yönelik bu sözler sarf edilirken ne kadar Ak Partilisin takdirini Ak Parti’ye oy vermiş vatandaşlara bırakıyorum.

012

 

Son yerel seçimler sürecinde, o twiti atan kişinin babası bir başlık attı dergisinde. Fikret Akova’yı karalayacağım derken Erdoğan’a alenen aşağılamada bulunmuştu. Attığı başlıkta “BURHANİYE’NİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I İKİ YÜZLÜ FİKRET AKOVA” yazıyordu. Bu başlığın manasını en eğitimsiz insan bile 2-3 saniye içinde analiz edebilecek akla sahipken, sizin o süreçte Ak Parti mensubu olarak yine kolunuzu kıpırdatamayışınızı tarih bugün not düşmekte. Fikret Akova’ya İKİ YÜZLÜ denilerek karalamanın yapıldığı ortamda, İKİ YÜZLÜLÜĞÜN tanımlandığı kişinin mensubu olduğun partinin genel başkanı olması herhalde seni zerre rahatsız etmemiş olacak ki, adliyeye bile başvurup, genel başkanına yapılan bu saldırının hesabını dahi soramadın.

 

Sorarım sana Özer Koyuncu; sen Ak Partili değil misin..?

1

Meclis üyesi seçildin. Bu süreçte hakkına çıkan söylentileri öğren bence. İşim gereği Burhaniye’deki kahvehanelere belki de senden fazla gidip insanları dinliyorum. BASKİ ve büyükşehir belediyesinde işe sokturduklarından nasıl bir menfaat beklediğin konusu, Burhaniyelilerin ağzında dolaşan dedikodu. Kendine siyasi ön alabilmek için yaptığın bu girişimler ile ilgili buradan yazmaya bile çekineceğim öyle konular var ki, eyvah eyvah.

 

Partini temsil eden belediye başkanına aslı astarı olmayan bilgilerin nasıl servis edildiği konusunda sahip olduğun bilgileri de Burhaniyelilerle paylaş ki, partinin lekelenmesi pahasına, partili görünüp partiye zarar verenlerin kimler olduğunu, Burhaniye’de Ak Parti’ye zarar veren herkes öğrensin. Senin bu noktada ciddi bilgilere sahip olduğuna dair iddialar öne sürülüyor.

 

Senin hakkında övücü haberlere imza atan yayıncının, mensubu olduğun partinin genel başkanına yaptığı söylem ortada. Bu gazetecinin kızının attığı twit ortada. Genel başkanına 2 defa alenen saldırıda bulunan bir gazetecinin yayın organında, hakkında methiye yapılması nasıl bir mutluluk veriyor diye merak ediyor vatandaşlar..! Ve daha önemlisi mensubu olduğun partiye oy veren Burhaniyeliler, bu gazeteci ile olan dostluğunu da oldukça manidar değerlendirmelerle tanımlıyor. Benim kadar gitmediğin o kahvehanelere git de kendi kulaklarınla duy neler dendiğini. Hatta partinizin en sadık neferlerinden Hikmet Şahin’in facebook sayfasından yazdıklarından kendine biraz pay al bence. Çünkü yarın halkın önüne sandık yeniden gelecek ve ilk ziyaret etmek zorunda kalacağın insanlardan biri Hikmet Şahin olacak.

 

Velhasıl Özer Koyuncu olarak doğru hamleler ile seni gündeme getirmek isterdim. Lakin senin siyasi hırsınla yaptığın yanlış hamleler, Ak Parti’nin Burhaniye’de kan kaybetmesine neden olduğu gerçeği ile gündem oluşturuyorsun. Ak Parti’nin o dönemki liderine alenen sövülürken sesin çıkmaz, aşağılama gerçekleşirken kolun kıpırdamaz ama başkan yardımcısı olabilmek için her şey mübah. Sorsalar Ak Partilisin öyle mi..? He Özer Koyuncu, he..!

 

Ak Parti’nin menfaatlerini koruduğunu göreceğim bir konuda masaya yumruğunu vur da, ben de dişimi kırıp seni haber yapayım. Ama senin siyasi mantığın mensubu olduğun genel başkana kim söverse sövsün, kim aşağılamada bulunursa bulunsun, yeter ki sen başkan yardımcısı ol. Başkan yardımcısı olabilmen için de sana methiye yapan gazetecinin, genel başkanına aşağılamada bulunan gazetecinin olması sen de zerre rahatsızlık yaratmasın.

 

Emin olasın, yarın sandıkta öyle yıkılacaksın ki, gaza getirip partiden ilişiklerini kestirttiğin yönetimdeki 10 kişiyi bile bulamayacaksın seni dinleyecek. Bak gördün mü ilişiğini kestirttiğiniz 10 kişiye karşılık nasıl tepki geliverdi parti tabanında. 15 kişi birden istifa ederek koskoca yönetiminizi 17’ye nasıl düşürüverdiler buradaki mesajı bile doğru okuyamadınız.

 

Netice itibariyle Özer Koyuncu mensubu olduğu partinin genel başkanına yapılan saldırılara karşı hamle yapamayışlarıyla, bir koltuk hırsıyla kimlerle dostluğuna devam edişiyle siyaset icra ederek halkın değerlendirmelerine sebep oldu. Kaybedenler Kulübü listesi hazırlandığı gün sandıkla ortaya çıkacak. O gün listenin ilk 3 sırasında ismini göreceğiz.

 

Kendisine acizane tavsiyem şu olacak; biraz olsun parti menfaatlerini üstün tutsun ki, yarınlarda en azından partililer arasında bir selam alabilecek samimiyet göstersin. Yoksa o selamı bile alamayacak duruma gelebilir. Benden tavsiye. Kulak asıp asmamak kendisini ilgilendirir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DAN

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DANBurhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediye Başkanlığının katkılarıyla

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’ye yeni yapılan hastaneyi

BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİN HASADINA BAŞLADI

BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİN HASADINA BAŞLADIKörfezin en büyük zeytin üreticilerinden biri olan Burhaniye Belediyesi, yeni

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN