Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit26°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

AHMET AKIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ.

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » AHMET AKIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ.
06 Nisan 2017
1830 defa görüntülendi
AHMET AKIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Örgütleri ve Meslek Odalarını ziyaret etti. Bir günde çok sayıda sivil toplum örgütü ziyareti gerçekleştiren Akın, bu ziyaretlerde “hayır”ın gerekçelerini konuştu.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Balıkesir Şubesi, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Balıkesir Ziraat Odası, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi, Balıkesir Barosu, Balıkesir Fırıncılar ve Unlu Mamuller İmalatçılar Odası, Balıkesir Terziler ve Konfeksiyoncular Odası, Balıkesir Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi (KÜÇÜKSAN), Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Türk Harb-iş Sendikası Balıkesir Şubesi ile Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD)ni ziyaret eden Ahmet Akın “bu ülke hepimizin, hepimiz aynı gemideyiz. Geminin batmaması için hep birlikte mücadele vermemiz gerekiyor. Bu CHP olarak tek başına bizim sorunumuz değil. Bu ülkenin duyarlı, vatansever insanlarının referandum sürecinde sorumluluk alıp bu kötü gidişe dur demesi gerekiyor. Halkımıza, “hayır” ın ülkemizin için hayırlı olduğunu hep birlikte anlatmamız gerekiyor” dedi.

 

OTORİTER TEK ADAM REJİMLERİNDE HAK VE ÖZGÜRLÜK ALANI DARALIR

Yoğun geçen ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın “Sivil toplum örgütlerimiz ve meslek odalarımızla çok verimli görüşmeler yaptık, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Temsil ettikleri kesimlerin hak ve çıkarlarını savunan ve geliştiren odalarımız ve sivil toplum örgütlerimiz demokrasinin vazgeçilmez kurumlarıdır. Onların düşünceleri ve önerileri bizim için çok değerli. Milletvekili olduğum günden bu yana sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışmaya, dayanışma içerisinde olmaya özellikle gayret gösteriyorum. Bu referandum sürecinde de onlarla görüşmek, onlara partimizin anayasa değişikliği konusundaki görüşlerini anlatmak benim görevim. Kendilerine gösterdikleri ilgiden ve konukseverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Memnuniyetle gördüm ki ülkemiz için kaygılarımız ortak. Sivil toplum örgütleri her zaman demokrasinin ve hukuk devletin yanında yer almışlardır. İnanıyorum ki hukuk devletini ortadan kaldıran, tek adam rejimi öngören bu anayasa değişikliğine de “hayır” diyecekler. Hak ve özgürlükler demokratik rejimlerde gelişebilir. Otoriter tek adam rejimlerinde hak ve özgürlük alanın daralacağı, dünyadaki diğer örneklerinde olduğu gibi çok açıktır” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “ Sarı Altın” olarak bilinen zeytinyağında

Başkan Kafaoğlu BAŞÖTKOOP’u Ziyaret Etti

Başkan Kafaoğlu BAŞÖTKOOP’u Ziyaret EttiBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, beraberinde AK Parti

RastgeleSeçilen İçerik
Merhaba;

02 Temmuz 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN