Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit24°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

AHMET AKIN “HAYIR”I ANLATMAK İÇİN DUVARA TIRMANDI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » AHMET AKIN “HAYIR”I ANLATMAK İÇİN DUVARA TIRMANDI
27 Mart 2017
1843 defa görüntülendi
AHMET AKIN “HAYIR”I ANLATMAK İÇİN DUVARA TIRMANDI

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Dursunbey’de “hayır”ı anlattı. Dursunbey’i sokak sokak, ev ev dolaşan Akın hemşerilerine anayasa değişikliğine neden “hayır” denilmesi gerektiğini anlattı. Zaman zaman balkonlarında oturan Dursunbeylilerle selamlaştı.  Pencereden selamlaştığı hemşerilerine duvara tırmanarak “hayır”ı anlattı.

16 NİSAN’DA VERECEĞİMİZ KARARIN VEBALİ BÜYÜK

Dursunbey’de kahveleri gezerek hemşerileriyle bir araya gelen Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın “Dursunbey, Balıkesir’de bizim CHP olarak az oy aldığımız ilçelerimizden. Ben buraya parti propagandası için gelmedim. Bize oy verin demeye gelmedim. Zaten bu oylama bir seçim değil. Bunun sonunda iktidar değişmeyecek. Herkes görevinin başında kalacak. Ama bu oylamada çok önemli bir şeye karar vereceğiz. Ülkemizi tek adam mı yönetip, her şeye o mu karar versin yoksa toplumun %100’ünü temsil eden parlamenter sistem mi devam etsin. Biz ülkemizin geleceği için, demokrasi ve hukuk devleti için parlamenter sistemin devamını istiyoruz. Tek adam yönetimleri dünyanın her yerinde yozlaşıyor, despotizme kayıyor. Bir kişinin her şeyi bilmesi, her konuda doğru karar vermesi mümkün değil. Sorularınızı sorun, size gelen herkese sorun ve cevabını isteyin. Değişiklikleri iyi inceleyin. Çok önemli bir kararın arifesindeyiz. Vereceğimiz kararın vebali büyük. Çocuklarımız ve torunlarımız adına da vereceğiz bu kararı” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin Yanında

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin YanındaHazine ve Maliye Bakanlığının “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…Balıkesir Gençlik Merkezimiz bünyesinde gençlerimizin boş vakitlerini farklı

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN