Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

AHMET AKIN “HAYIR” ÇALIŞMALARINI HİÇ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Altı Eylül » AHMET AKIN “HAYIR” ÇALIŞMALARINI HİÇ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR
30 Mart 2017
1716 defa görüntülendi
AHMET AKIN “HAYIR” ÇALIŞMALARINI HİÇ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR

80 MİLYON VATANDAŞIMIZIN ÖDEDİĞİ VERGİLER  PROPAGANDA ÇALIŞMALARINDA HARCANIYOR.

 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın adım adım “hayır”ı anlatıyor. Bu kapsamda çalışmalarına Altıeylül’de devam eden Akın,  Balıkesir Çağdaş Eğitim Vakfını  ziyaret etti. Vakıf yöneticileri ile sohbet ederek referandum sürecini değerlendirdi.

EKONOMİK İSTİKRAR TEK ADAM REJİMİ İLE DEĞİL, DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLERLE SAĞLANIR

Ahmet Akın Altıeyül İlçe Başkanı Yusuf Yüksel ve ilçe yönetimi ile birlikte marangozlar sitesine giderek esnafı tek tek ziyaret edip hayırlı işler diledi. Çalışmaları süresince gittiği her yerde esnaf ziyareti de yapan Akın, esnafın işlerinin iyi olmadığını, para kazanamadıklarını, borçlarını ödeyemediklerini belirterek “esnafımız çalışmak, üretmek istiyor ama piyasa kötü. Ekonomide başarı hikayeleri anlatanlar alanı bilmiyorlar. Her gittiğimiz yerde esnafımız dert yanıyor. Başkanlıkla istikrar geleceğini söyleyenler fiili başkanlıkla istikrarı ortadan kaldırdılar. Ekonomide istikrarın anahtarı demokrasi ve özgürlüklerdir. Tek adam yönetimi ile istikrar gelmez. Ekonomi daha kötü olur, piyasalarda güven unsuru kalmaz, hiç kimse önünü göremez, yabancı yatırım gelmez, insanlar  güvenip yatırım yapmaz” dedi.

TÜRKİYE “HAYIR” İLE RAHAT BİR NEFES ALACAK

CHP Altıeylül ilçe örgütü ile birlikte Yakupköy mahallesine giden Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın burada kahvehaneleri dolaşarak hemşerileri ile sohbet etti. Akın yaptığı açıklamada “ Biz gittiğimiz her yerde sorulan her soruya açıklıkla cevap veriyoruz. Tek adam anayasasının ülkemizi hangi felaketlere sürükleyeceğini anlatıyoruz. Kimseye hakaret etmiyoruz, saygısızlık yapmıyoruz. Kamu olanaklarını kullanmıyoruz. Ama iktidar çevreleri iktidarın tüm gücü ve olanakları ile propaganda yapıyorlar. Tarafsız olmaları yasal zorunluluk olan Valiler, Kaymakamlar, Polisler propaganda yapıyor. Hatta muhtarlarımızı ve vatandaşlarımızı tehdit ediyorlar. Adalet ve eşitlik yok. 80 milyon vatandaşımızın ödediği vergiler  referandum çalışmalarında harcanıyor. Üstelik “hayır” diyenlere saygısızca ifadeler kullanılıyor. Terörle aynı safta gösterme sorumsuzluğu yapılıyor. Şimdiden halkı bölüyorlar. Kendilerinden olanlar ve olmayanlar diye ayırıyorlar. O yüzden bu anayasa değişikliği bölücüdür diyoruz. Ülkemize huzur getirmeyecek diyoruz. Bunu vatandaşlarımız da böyle görüyor. Sağduyu sahibi halkımız bu kötü gidişe dur diyecek. Bunalmış Türkiye verilecek “hayır” oyları ile rahat bir nefes alacak” dedi.

İlgili Terimler : , , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR Burhaniye Belediyesi, Obus Caddesi’nde

Başkan Kamil Saka, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü

Başkan Kamil Saka, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüEdremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

RastgeleSeçilen İçerik
AHHHHH AKÇAY AHHH

02 Temmuz 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN