Dolar : Alış : 5.3710 / Satış : 5.3807
Euro : Alış : 6.0755 / Satış : 6.0865
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit15°CSağanak Yağışlı

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

AHMET AKIN GÖNEN’DE “HAYIR”I ANLATTI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » AHMET AKIN GÖNEN’DE “HAYIR”I ANLATTI
29 Mart 2017
11.275 defa görüntülendi
AHMET AKIN GÖNEN’DE “HAYIR”I ANLATTI

BALIKESİR, TÜM İLÇELERİYLE BİRLİKTE REFERANDUMDA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE “HAYIR” DİYECEK…

Ahmet Akın “hayır” çalışmasını hiç ara vermeden sürdürüyor. Gönen’e gelen Akın’a çalışmasında partisinin ilçe yönetimi, il kadın kolları ve ilçe kadın kolları da eşlik etti.

HALKIMIZ ÇOCUKLARININ, TORUNLARININ GELECEĞİNİ BİR KİŞİNİN SINIRSIZ İKTİDAR HIRSI UĞRUNA GÖZDEN ÇIKARMAYACAKTIR

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın ilk olarak Salı Pazarında pazar esnafı ve alışveriş için orada bulunan hemşerilerini ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Pazar esnafı yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını ilettiler. Bunları not alan Akın takipçisi olacağını belirtti. Alışveriş için pazarda bulunan hemşerileriyle bir süre sohbet eden Ahmet Akın” Gönen’in evladı olarak, içinizden birisi olarak buradayım. Size doğruları söylemek gibi önemli bir sorumluluğum var. 16 Nisan ülkemiz için bir dönüm noktası. Ya “hayır” diyerek demokrasiyi ve özgürlükleri tercih edeceğiz ya da “evet” diyerek 80 milyonun kaderini bir kişiye teslim edeceğiz. Biz halkımızın demokrasiyi tercih edeceğini biliyoruz. Bu halk kazanımlarını bir bilinmez uğruna feda etmez. Çocuklarının, torunlarının geleceğini bir kişinin sınırsız iktidar hırsı uğruna gözden çıkarmaz. Gittiğimiz her yerde bunu görüyoruz. Balıkesir tüm ilçeleriyle birlikte bu referandumda güçlü bir şekilde “hayır” diyecek” dedi.

Daha sonra Gönen Oya Pazarına geçerek el emeği, göz nuru ile ürettiklerini satan hemşerilerine hayırlı işler dileyen Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, çarşı esnafını da ziyaret ederek referandumda niçin “hayır” dediklerini anlattı.

 

 

BU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNDE ÇİFTÇİ YOK, KÖYLÜ YOK, İŞÇİ MEMUR YOK, ESNAF YOK,  HALK YOK

Partisinin Gönen İlçe Başkanı Bülent Birgül ve İlçe Yönetimi ile birlikte Sebepli köyüne giderek kahvede toplanan köy halkı ile referandumu konuşan Akın “Son iki buçuk yıldır ülkemizde getirmek istedikleri rejim fiilen uygulanıyor. Anayasaya aykırı bir şekilde, anayasa suçu işlenerek fiili başkanlık uygulanıyor. Her şeye bir kişi karar veriyor. Başbakan göstermelik olarak koltuğunda oturuyor, kendi koltuğunu ortadan kaldırmak için kapı kapı dolaşıp oy istiyor. Bu süre içerisinde tüm göstergeler geriye gitti. Ekonomi alarm veriyor. Milli gelirimiz her yıl kişi başına bin dolar düştü. Yatırımlar durdu. İşsizlik aldı başını gitti. %13’lere çıktı. Gençlerimiz iş bulamıyor. Her üç gencimizden birisi işsiz geziyor. Dış politika rayından çıktı. Problemli olmadığımız ülke kalmadı. Ülkemizin itibarına ciddi zarar verildi. Tarım üreticisi kaybetti. İhracat yolları kapandı. Ama hayvancılıkta ithalat patlaması oldu. Kendi ülkemizin üreticilerinden esirgediğimiz desteği başka ülkelerin üreticilerine aktarıyoruz. Bütün bunlar ortadayken tek adam rejiminin hukukunu yapalım, ülkeyi uçuralım diyorlar. Fiili tek adam rejiminde ülkeyi getirdiğiniz nokta ortada. Bu anayasa değişikliğinde çiftçi yok, köylü yok, işçi memur yok, esnaf yok kısaca halk yok. Ne var? Tek adam var. Her şeye o karar versin, Meclis etkisiz olsun isteniyor. Denetim olmasın, hesap sorulmasın isteniyor. Bu ülkemizi uçuruma götürür. Ülkemizin uçuruma gitmesine bu ülkenin vatanseverleri olarak izin vermemiz mümkün değil” dedi.

Akşam saatlerinde ise Fındıklı mahallesine giderek kahve ziyareti yapan Ahmet Akın, burada da niçin “hayır” dediklerini anlattı, hemşerilerinden ucube anayasaya hayır oyu vermelerini istedi.

İlgili Terimler : , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Şeb-i Arus Tasavvuf Musikisi Konseri Mest Etti

Şeb-i Arus Tasavvuf Musikisi Konseri Mest EttiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı

HEMŞEHRİLERİM ‘BENİM BELEDİYEM HER ZAMAN YANIMDA’ DİYECEK

HEMŞEHRİLERİM ‘BENİM BELEDİYEM HER ZAMAN YANIMDA’ DİYECEKBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın belediyecilikte fark

BALIKESİR’DE KADINLARIN YÜZÜ GÜLECEK

BALIKESİR’DE KADINLARIN YÜZÜ GÜLECEKBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN