Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit36°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

ACAR MI YOKSA NACAR MI..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » ACAR MI YOKSA NACAR MI..?
27 Şubat 2017
11.058 defa görüntülendi
ACAR MI YOKSA NACAR MI..?

Körfezin meşhur dergicisinin yanında gazeteciliğe başlayan Acar Gazetesi sahibi Hüseyin Acar, ustasının izinden yürümeye devam ederken, soyadını verdiği gazetesini NACAR hallere sürüklediğinin de farkında değil.

Geçmişte belediyelere fatura kesmenin sihirli formüllerini geliştirirken ses kaydına düşen eski patronunun Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile de ters düşmesi sonrasında, eski patronu ile omuz omuza savaşırcasına Erman Uysal’a “LAF OLSUN TORBA DOLSUN” misali başlıklarla yüklenmeyi gazetecilik zanneder olmuş.

Acar’ın nacar hale sürüklendiği haberinde Erman Uysal’ın “Havran spora” ibaresiyle kaleme aldığı haberde, spor konusunda da eksik ve kulaktan dolma bilgiyle haber yazıp yayınladığı  futbol severlerce değerlendirildi. Çünkü Havran’ı futbolda temsil eden tek futbol takımının adı “HAVRAN FATİH BELEDİYESPOR” olduğu gerçeğini tüm futbol severler bilmekte.

 

Acar’ın nacar halde kaleme alıp yayınladığı haberde, halk arasında “ALİ CENGİZ OYUNU” misali bir kurgu senaryo devreye sokularak algı operasyonu çekilmeye çalışılması da dikkatlerden kaçmadı. Kurgu senaryo haberde, Burhaniye Belediyespora destek vermediği, Havran Fatih Belediyespora destek olduğu algısı yaratılarak, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın asıl hedef olduğunu, oğlu Erman Uysal aracılığıyla algı yaratıldığını görmemek için saflık mertebesinin ötesine geçilmesi gerektiği ortada.

 

Ezberbozan olarak meslekteki genç arkadaşımıza soyadını taşıyan Acar Gazetesi’ni nacar hallere sokmayacak, doğru bilgilerle kaleme alınıp yayınlanan haberlerle görmek istediğimizin de bilinmesini isteriz. Malum bir atasözü vardır halk arasında; “KLAVUZU KARGA OLANIN BURNU DONDURMADAN ÇIKMAZMIŞ” diye. Böylesi Ali Cengiz oyunu kokan kurgu senaryolu algı operasyonu haberler ile Başkan Uysal ve yardımcıları arasında mesafe açabileceğini düşünen var ise Allah akıl sağlığı versin diyelim en iyisi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’Düdüklü doğal kaynak suyu ishale hattını yenileyen, eski sistem boruları yeni

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”  BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR” 15

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ100 yılı aşkın süredir Bergama Çamavlu ve Burhaniye Korucaoluk köyleri arasında

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN