ERDEK BELEDİYE BAŞKANI ÖĞRETMENLERE ZİYARET

30.11.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin SARI, geçtiğimiz gün kutlanan Öğretmenler Günü dolayısı ile; Erdek İlçesi Tatlısu Anaokulu, Karşıyaka İlkokulu, Karşıyaka Ortaokulu, Karşıyaka Çok Programlı Lisesi, Çakıl İlkokulu, Çakıl Ortaokulu, Kestanelik Anaokulu, Şahinburgaz İlkokulu, Ballıpınar İlkokulu, Atatürk İlkokulu ve Nerime Yüksel Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenleri ziyaret ederek, öğretmenlerin, Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Tüm öğretmenlere Mustafa Kemal ATATÜRK imzalı kalem ve not defteri armağan eden Erdek Belediye Başkanı’na, öğretmenlerin, bu özel günlerinde hatırlanmanın ve geçtiğimiz gün gerçekleşen öğretmenlerin adına 335 adet ağaç dikimi etkinliğinden dolayı mutluluklarını ve teşekkürlerini dile getirdiler.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
BURHANİYE’DE HEDEF BİN 100 AİLE

Burhaniye Belediyesi ilçe genelindeki ihtiyaç sahipleri için odun dağıtımlarına devam ediyor.

GAZİLER GÜNÜ BURHANİYE’DE KUTLANDI

Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 'Mareşallik' ve 'Gazilik' unvanının verilişinin 98. yıl dönümü olan Gaziler Günü Burhaniye’de...

Burhaniye Belediyesi anneler gününde şehit annelerini unutmadı

Burhaniye Belediyesi anneler günü münasebetiyle  şehit ailelerine ziyaretler gerçekleştirerek annelerin gününü kutladı.

BELGİN UYGUR’DAN OTİZMLİ ÇOCUKLARA ZİYARET

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı OBİDEV’i ziyaret etti.

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “ Sarı Altın” olarak bilinen zeytinyağında Türkiye’nin Dünya markası olabilecek potansiyeli bulunduğunu ancak zeytin ve...

Kapat