AK PARTİ ALTIEYLÜL İLÇE BAŞKANLIĞI

08.11.2018

Kişi Okumuş

1 Yorum

 

Son zamanlarda kamuoyunda, basında ve sosyal medyada şahsıma yöneltilen bir takım asılsız ve çok çirkin ithamlar bulunmaktadır. Gelinen noktada şahsıma yapılan suçlamalara istinaden basın açıklamam ektedir.

Saygılarımla;

Yaklaşık 60 senedir dededen babaya, babadan bana devir olan demir-çelik işiyle uğraşıyorum. Bununla birlikte 2003 yılında Ak Parti gençlik kollarında siyasi hayatım başladı. 2004-2009 ve 2009-2014 yıllarında belediye meclis üyeliğim olmuştur. Bir süre ara verdikten sonra 2016 yılında İl Başkanım Av. Hasan Demiraslan ile birlikte siyasette tekrar görev almaya başladım. Siyasete teşkilatın ilk kökü olan gençlik kollarında başladım. Biz bu davanın ilk neferleri olduk genç yaşımızda davamız uğruna koşturduk, mücadele verdik. Kısacası siyasi hayatım; partimizin kuruluşuna dayanmaktadır.

Bahsi geçen fetö terör örgütü ile bağdaştırılmam o dönem de birçok iş adamının, birçok siyasinin ve ticaret dünyasındaki birçok kişinin de üye olduğu bir iş adamları derneği ile alakalıdır. Ticaret ile uğraşan bir iş adamı olarak derneğe davet edilerek üye yapıldım. Tarih olarak 2012 yılında bahsi geçen konuda bana itham edilen yurt dışı gezisi KOSGEB’in düzenlediği bir gezidir. Bende bir iş adamı olarak ilk yurt dışı gezimi KOSGEB desteği ile devletimizin teşvikiyle gerçekleştirdim. Bizimle birlikte bu 2 günlük programda ticaret müsteşarları, ticaret odaları da vardı. Bizim derdimiz bu fırsatı değerlendirip ürettiğimiz ürünleri pazarlayabilmekti.

17-25 Aralık operasyonlarından hemen sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile dernekle olan ilişkimizi hızlı bir şekilde sonlandırdık. Resmi belgeleri elimizde mevcuttur. Ben göreve geldiğim zamanda siyasette genel başkan yardımcılarımız Ankara’da bununla ilgili her türlü istihbarat çalışmasını yapmış ve belgeler kendilerine sunulmuştur. 17-25 Aralık operasyonlarından sonra istifamı vermiş ve daha sonra da hiçbir şekilde bahsi geçen fetö terör örgütüyle bağım ve diyaloğum olmamıştır. Sadece bir iş adamı olarak Balıkesir’imizin iş dünyasın ünlü isimlerinin de aralarında bulunduğu dernek üyeliğim vardı onun haricinde kimseyle görüşüp konuşmuşluğum yoktur. Bahsi geçen sponsorluk bilgim dışında yapılmış, bütün dernek üyeleri sponsor gibi yayınlanmıştır. Bununla ilgili olarak ta hiçbir ödemem olmamıştır. Bahsi geçen derneğin kayıtlarında da mevcuttur. Bu kayıtlar da genel merkezimizin bilgisi dahilindedir.

Bütün bu çirkin ve asılsız haberler sonucu hemen savcılığa suç duyurusunda bulundum. Gerekli ifademi de hem sözlü hem de yazılı olarak yaptım. Şuan konu yargıya intikal etmiştir. Maddi ve manevi tazminat davam içinde ikinci bir dosyam mevcuttur.

Yerel seçim atmosferine girildiği günden beri partimizin başkanlarına, yöneticilerine, idarecilerine karşı ciddi bir karalama kampanyası başlatılmış ve partimize zarar verilmek istenmektedir. Bu çirkin oyunları düzenleyenleri, bunlara alet olanları ve destekleyenleri şiddetle kınıyorum.

Biz Ak Parti ailesi olarak çok güçlü bir aileyiz. Biriz, beraberiz…

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur…

Saygılarımla;

AK PARTİ ALTIEYLÜL İLÇE BAŞKANI

AYHAN ATAHAN

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Efkan
08 Kasım 2018 - 22:13

O derneğin (TUSKON) FETÖ’cülere ait olduğunu bilmiyormudun?
Cezayir’e geziye giderken, oradan Ödediğin Himmet paralarına karşılık iş alırken bunların FETÖ bağlantılı olduğunu bilmiyormudun?
Ödülü habersiz mi verdiler sana?
Yaaw milleti bu kadar salak yerine koymayın, o geziye gidenlerden kaç kişi fetöden c.evinde??

Devamını oku:
JANDARMADAN HUZUR VE GÜVEN UYGULAMASI

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yapılan istihbari çalışmalar sonucunda ve önleyici kolluk devriyesi esnasında;

PAHALI ENERJİNİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ YOK

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Türkiye’nin OECD ülkeleri içinde enerji fiyatlarının en çok artığı ülke olduğunu...

13,5 Trilyonluk Takas Kamusal Zarar Değil Mi..?

Geçtiğimiz ay içinde dönemin Edremit Belediye Başkanı olarak görev yapan Yunus Bozbey’in meclisteki  sekiz meclis üyesinin kararı ile gülen cemaatine...

TRAFOLAR, TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTSİZLİĞİNE DİKKATİ ÇEKTİ

UEDAŞ ve BUİKAD toplumsal cinsiyet eşitsizliğine dikkati çekmek adına anlamlı bir projeye imza attı. Bursa Beşevler’de yer alan bir trafo...

OKULLAR TATİLE ÇOCUKLAR SPORA

BALIKESİR KARESİ'DE OKULLAR TATİLE ÇOCUKLAR SPORA

Kapat