KEPSUT’TA ŞUBE VE İLÇE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

08.11.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İlçe ve Şube Müdürleri Toplantısı, Kepsut Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde Kepsut’ta gerçekleştirildi.

Kepsut’ta düzenlenen kahvaltılı toplantıda Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı ve Gençlik ve Spor Şube Müdürleri ile ilçe müdürleri bir araya geldi.
Kepsut Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğini yaptığı şube ve ilçe müdürlerinin biraraya geldiği birlik, beraberlik ve dayanışma mesajının verildiği toplantıda açılış konuşmasını İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu yaptı. Gençlik ve spor projelerinin önemine değinen İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, “Bağımlılıkla mücadele diyoruz, dezavantajlı bölgelerde birçok alanda eğitim veriyorsunuz, bundan iyi mücadele olamaz. Olayın rehabilitasyon boyutunda değil önleyici kısmındayız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olmak ve özgüven kazandırmak istiyoruz.  Kepsut’a güzel yatırımlar yapıldı ve ilçemize özel faaliyetler olduğunu biliyoruz. Kepsut ilçemizde kullanılabilir iki sahamız var, buradaki eksikleri de kısa sürede tamamlamak istiyoruz. Yeni yapılacak antrenör, personel atamalarımız olacak, Kepsut ilçemizdeki faaliyetlerimizi de artırarak deam ettireceğiz. Memleketin çocukları, gençleri ve yetişkinleri için sportif faaliyetler konusunda katılımlarını sağlamaya çalışacağız. Tüm ilçe müdürlüklerimizle güzel bir ekibiz, iyi çalışan ilçelerimiz ve personelimiz var, çalışmalarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim” dedi.


Oturduğumuz makamların hakkını vermemiz gerektiğini vurgulayan Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı ise “Ülke olarak çok büyük mücadele içindeyiz. En imkansız halde bile mücadelemize devam etmek ve bütün işlerimizi en iyi şekilde yapmak zorundayız. Mücadele zordur, pes etmek kolaydır. Gelecekteki Türkiye’yi inşaa eden nesil olacağız. Her türlü faydalı çalışmalarda hep birlikte olmaya devam edeceğiz. Gençlik Merkezlerimizdeki faaliyetlerimiz artarak devam etmeli, merkezlerimizde gençlere kitap sevgisini aşılamak için çalışmalıyız. Tüm bunları memleketimiz için yapıyoruz, çalışmalarınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında genel bilgilendirmeler yapılarak, ilçe müdürlükleri olarak ortak çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
TÜRKİYE’NİN KORONAVİRÜS MÜCADELESİNİ ANLATTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı tarafından koronavirüs gündemiyle gerçekleştirilen video konferansta Sağlıklı Kentler...

Huzurun Resmini Çizin Bana

Huzur hiçbir gürültünün sıkıntının yada zorluğun bulunmaması ve sıkıntının olmadığı yer demek değildir. Huzur bütün bunların içinde bile yüreğimizin sükûn...

SEKSENLER OYUNCULARI BURHANİYE’DE İFTAR ÇADIRINDA YEMEK DAĞITTI

Burhaniye Belediyesi, Ramazan Şenlikleri kapsamında, 9 ve 10 Haziran gecelerinde Keyf-i Âlem Grubunu ve Seksenler Dizisi oyuncularını ağıladı.

Kafaoğlu: “Sizin Dolarınız Varsa Bizim de İmanımız Var”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Türkiye’de ekonomik kriz çıkartılmak için yapılan baskı ve saldırılara karşı açıklama yaptı.

Başkan Kafaoğlu: “İvrindi’ye Millet Parkı Kazandırdık”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gökçeyazı Mahallesi ve İvrindi ilçesi ziyaretlerinde bulundu.

Kapat