BURHANİYE BELEDİYESİ HAMARAT ELLER PAZARINDA BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI

19.06.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi tarafından kurulan Hamarat Eller Pazarında başkanlık seçimi yapıldı.

Burhaniye’de Pazartesi günleri kurulan semt pazarının tuhafiye bölümünde yer alan Burhaniye Belediyesi Hamarat Eller Pazarında stant açan kadınlar başkanlarını seçti. Burhaniye Belediyesinin kadınlara destek olmak amacıyla Pazartesi günleri kurduğu Hamarat Eller Pazarının başkanı yapılan seçim ile değişmeyerek Emine Avcı oldu. Pazartesi günleri tuhafiye pazarı içinde yer alan kadınların el emeği göz nuru el işlerini ve yaptıkları yemekleri sattığı 23 stantta tamamen kadınlar görev alıyor. Burhaniye Belediyesinin yıllardır sürdürdüğü bir uygulama olan Hamarat Eller Pazarı ev hanımları için bir iş kapısı olurken ev ekonomisini de katkıda bulunmaları sağlanıyor. Geçtiğimiz günlerde başkanlık seçimlerini, Reha Yurdakul Salonunda, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır’ın katılımıyla yapan kadınlar mevcut başkanlarında memnun olduklarını belirterek Emine Avcı’yı bu senede Hamarat Eller Pazarının başkanı olarak seçtiler.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

MENUYU KAPAT
Devamını oku:
DAHA TEMİZ BİR BURHANİYE İÇİN BELEDİYE 7/24 HİZMETTE

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçenin 38 mahallesinde daha temiz bir Burhaniye için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri...

CHP’Lİ AHMET AKIN:ENFLASYONU YARA BANDI GİBİ KULLANIYORLAR

Halk krizin farkında ama farkında olmayan bir iktidar ile karşı karşıyayız. Bugün açıklanan enflasyon rakamları halkın değil iktidarın enflasyonudur.

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ

Edremit Belediyesi tarafından 6-9 yaş grubunda ki öğrencilere robotik kodlama eğitimi verilecek.

SENDİKADAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE ZİYARET

Türk Ulaşım Sendikası Edremit Temsilciliği Havran Şerife ve Ali Soylu Huzurevi'ni ziyaret etti.Yaşlılar ile sohbet eden Sendikanın Edremit Temsilcisi Güngör...

EDREMİT BELEDİYESİ ELİNİ UZATTI..

Edremit ilçesinde geçtiğimiz aylarda meydana gelen yangında evi kullanılamaz hale gelen Hasan Çeltikçi’nin evi Edremit Belediyesi tarafından yenilendi.

Kapat