Edip Uğur’u Neden Isırmıyorlar..?

08.06.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Evet doğru okudunuz…! Israrla soruyoruz… Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’u neden ısırmıyorlar..?

Sivrisinekle mücadelenin ilk ayağı larva döneminde yapılır. Larva ile mücadele zamanı bu mücadele yapılmadığı zaman yaz döneminde sivrisineklerin her türlü zulmü kaçınılmaz olur. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’un emrindeki ekiplere ve de geçen sene şaşalı cümlelerle ve de törenle halka tanıtılan teknik ekipmanlara baktığımızda, yaz döneminde vatandaşın sivrisineklere feda edeceği kan olmayacakken daha yaz sıcakları gelmeden Haziran ayı başında körfezin her tarafından gelen şikayetler, sivrisinek ve larva mücadelesinin yapılmadığı yönünde değerlendirmelere neden oldu.

Vatandaşlar sivrisineklerin saldırılarından yakınırken bu sivrisinekler Edip Başkanı neden ısırmıyorlar diye de sitem etmekten geri kalmıyor.

 

Sivrisinek ve larva ile mücadele büyükşehir belediyesine geçmeden önce Edremit Belediyesi tarafından yapıldığı dönemde larva mücadelesi doğru icra edildiğinden yaz döneminde sivrisineklerden şikayet minimuma çekilmişken büyükşehire geçtikten sonra şikayetlerin artması vatandaşın şikayetine neden olmakta.

 

SİVRİSİNEK KOLONİLERİ CİRİT ATIYOR
Larva mücadelesinin doğru zamanda başlatılmaması nedeniyle sivrisinekler körfezin her tarafında sıkıntı yaratırken, koloniler halinde dolaşan sivrisinekler yüzünden salgın hastalıkların başlamasından endişe ediliyor.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Burhaniye’nin Çehresi Değişmeye Devam Ediyor

Burhaniye Belediyesi çalışmaları ile Burhaniye’nin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Haftanın Mizahı

Kaydet

BURHANİYE BELEDİYESPOR TRANSFERLERE BAŞLADI

Balıkesir Süper Amatör Ligi A Grubunda mücadele eden Burhaniye Belediyespor, iç ve dış transferlere başladı.

İFTİRACILARIN PARASI DA YETMEDİ

İftira bilgilerini servis edenin kim olduğunu, arkasında kimler olduğunu referandum süreci tamamlanana kadar saklı tutucağız. Referandum sonrasında bir daha parti...

SABAHATTİN ALİ, UZUN YILLAR YAŞADIĞI EDREMİT’TE ANILDI..

Edebiyatımızın önemli isimlerinden şair, gazeteci ve yazar Sabahattin Ali 110. Doğum yıl dönümünde Edremit Belediyesi tarafından iki gün süren “Sabahattin...

Kapat