YİNE YENİDEN SABAH NAMAZ’ INDA BULUŞUYORUZ…

17.02.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde 235 Gençlik Merkezi’nde “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” Projesi kapsamında “Gençlerimizin yanındayız, geleceğe dair ümit varız” sloganıyla başlattığı Sabah Namazı Buluşmalarında bu hafta gençlerimizle bir araya geliyoruz.

24 Şubat Cuma Sabah Saat 07:30’da İmam Hatip Camii’ de Gençlerimizle Sabah Namazı ile başlayacak olan programımız; Salavat ve Tesbihat ile devam edip ardından ikramlarımız olacaktır.

Tüm gençlerimizin katılımını bekliyoruz.

 

Kaydet

Facebook Yorumları
İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
U11 VE U12’LER BAŞKAN UYSAL’IN ELİNDEN KUPALARINI ALDILAR

Burhaniye Belediyespor U-11, U12 Futbol takımı Körfez Şampiyonluğu kupalarını Burhaniye Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Necdet Uysal’ın elinden aldılar.

KAMUOYUNA DUYURU – BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI ALİ KEMAL DEVECİLER

KAMUOYUNA DUYURU - BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI ALİ KEMAL DEVECİLER

BURHANİYE BELEDİYESİ’NDEN HAYVANCILARA SİLAJLIK MISIR DESTEĞİ

Burhaniye Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, ilçede hayvancılıkla uğraşan vatandaşlara destek olmak amacıyla yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Şehit Olan Kaymakamımızın Eşini Ziyaret Etmek Aklına Mı Gelmedi Acaba..?

Adında HALK olan partinin Halktan ne kadar kopuk siyaset yaptığı herkesçe anlaşılırken, Baykal’ın son tavrı CHP tabanındaki insanlarca da tepkiyle...

KAMİL SAKA EZBERLERİ YİNE BOZDU

Geçtiğimiz hafta içinde Edremit Belediye Meclisinde Ak Partili Meclis Üyesi Murat Tuna ile Belediye Başkanı Murat Tuna arasında yaşanan, devir...

Kapat