Vatandaş “ARKASI YARIN” “TİYATRAL HABERCİLİK”ten Bıktı

17.12.2016

Kişi Okumuş

0 Yorum

Edremit Körfezinde yıllardan beri, bilhassa paralel yapılanma sürecinde etkin görev alan “Cumhuriyet Savcısı” ve “Hakim” sıfatları taşıyan ve sonradan FETÖ PDY mensubu oldukları ortaya çıktığı için bugün cezaevlerinde olan ya da meslekten atılanlar sayesinde, körfez basınında yaşanmayan aykırılık kalmamıştı.

Durum öyle hal almıştı ki, Edremit Belediyesine yapılan operasyonu konu edip mahkemede “BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ OPERASYON” bile diyebilme cüretini gösteren gazeteciler bulunmaktaydı.

Oysa bu gazetecinin kendi facebook sayfasından yaptığı paylaşımda gazeteciliği birilerine destek olmak için icra edişinin itirafı vardı.

001

Bu gazetecinin yıllar öncesinde hangi maksatla yaptığının takdirini sizlere bıraktığım yayının aradan kaç sene geçmesine rağmen neden hala gerçekleştirilemediği sizce de manidar değil mi..?

002

Bundan 4 ay önce 23 Ağustos 2016 tarihinde kendi facebook sayfasından açıklayacağını belirttiği konuların, aradan 4 ay geçmesine rağmen açıklanamaması sizce de manidar değil mi..?

003

MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a kurulan kumpas davasından tutuklanarak cezaevine konulan, FETÖ PDY ile bağlantısı olduğu için önce açığa alınan, sonra meslekten atılan, bir zamanlar Edremit kaymakamı olarak görev yapan Osman Tunç’u manşetine taşırken, gündeme getirdiğim konular üzerinde baskı kurmak ve haberimi itibarsızlaştırmak için böylesi manşet atan, manşeti atarken ismimi açıkça yazma cesareti gösteremeyip “DEGİCİ L.” Diyerek kodlayan, ve adli makamlara başvurduğumda “BEN LEVENT MERCAN’I KAST ETMEDİM” diyen gazetecinin attığı manşetin takdirini sizlere bırakıyorum.

004

Geçmişte gazetesinde 2 tam sayfa FETÖ PDY elebaşısına methiyeler döktüren gazetecinin bugün hala fetö pdy elebaşısına duyduğu sevgi ve saygıyı dile getiren Balıkesir büyükşehir belediye başkanı A.Edip Uğur’un danışmanlığını yapması sizce de manidar değil mi..?

006

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında OHAL kapsamında çıkartılan KHK ile FETÖ PDY ve TUSCON ile bağlantısı olduğu tespit edildiği için kapatılan ESİAD’ın başkanı Osman Demir idi. Osman Demir kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere hakkında açılan FETÖ PDY soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine konmuştu. Osman Demir’i Edremit Ticaret Odası seçimleri sürecinde manşetlere taşıyanın hangi maksatla bu manşeti attığının takdirini sizlere bırakıyorum.

007

17/25 Aralık süreci sonrasında FETÖ PDY ile devletin başlatmış olduğu mücadele devam ederken, hakkında FETÖ PDY soruşturması açılan ve meslekten ihraç edilen dönemin Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı’nın manşette yer alması sizce manidar değil mi..?

008

15 Temmuz darbe girişiminden 1 hafta sonra FETÖ PDY elebaşısı için “HOCAEFENDİ” diyerek övgü gerçekleştiren gazetecinin, yine aynı gazeteci olması sizce de manidar değil mi..?

009

Yine aynı gazetecinin Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ima ederek yaptığı yayında kullandığı ibarelerin bizzat karşılığının ne olduğu Kamil Saka tarafından bizzat şahsıma ifade edildiği süreçte, kalkacağı belirtilen füzelerin hala kalkamamış olması sizce de manidar değil mi..? Üstelik Romanya’dan kalkacağı belirtilen füzelerin Saka’nın oteli olduğu ve Güney Afrika’dan kalkacağı iddia edilen füzelerin de güya Saka’nın çocuk aldırdığına dair iftiralar konusunda olduğu, bizzat Kamil Saka tarafından şahsıma ifade edilirken, bu yayınlarla Kamil Saka’nın barış zamanı hangi bedeli ödemesi istenmiştir ki, bir türlü bu yayında gerçekleşeceği öne sürülen konular hala gerçekleşememiştir. Bu yayını paylaşan Doğan Doğan’ın paylaşım gerçekleştirirken bedel ödeme konusunu kendisi de yazarak paylaşması manidar değil mi..? Üstelik bu yayınlar sürecinde Kamil Saka’nın FETÖ PDY elebaşısından talimat alan belediye başkanı olarak olarak dergi kapağı yapılması akabinde bu yayını gerçekleştirenin eşi üzerine görünen yeşil alandaki bir arsanın değerinin çok çok üstünde bir arsa takası ile gündeme gelmesi, sizce de manidar durum değil mi..?

010

kamil-sakaFETÖ PDY ile mücadele eden devletimizin değerli vatansever Cumhuriyet Savcılarımızı, Edremit Kaymakamızı bu konular hakkında inceleme başlatmaya davet ediyoruz. Hatta son yapılan ve paylaşılan Kamil Saka’ya yönelik yayın hakkında bizzat Kamil Saka’ya başvurulmasının da gerektiğine olan inancımızı ifade etmek istiyoruz.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
YİNE YENİDEN SABAH NAMAZ’ INDA BULUŞUYORUZ…

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde 235 Gençlik Merkezi'nde “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” Projesi kapsamında “Gençlerimizin yanındayız, geleceğe dair ümit...

BAŞKAN KAMİL SAKA, KIRGIZ KONUKLARI AĞIRLADI..

Kırgıziastan’da iktidar otağı olan Bir Yol Partisi Genel Başkanı Altynbek Sulaimanov ve beraberinde ki Kırgız heyet Edremit’te ki termal turizm...

KARNE HEYECANINA ORTAK OLDULAR

187 bin 843 öğrencinin karne heyecanı yaşadığı Balıkesir'de, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve il...

AV. TUNCAY KILIÇ: “BİZİM SORUNUMUZ TERÖR SORUNU”

“BELEDİYE BAŞKANI TARAFSIZ OLMALI. MAKAMLAR, MEVKİLER ALLAH’INDIR. İNSANLARI SEVMEYEN SİYASET YAPMASIN” Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç,...

BURHANİYE’DE 5 BİN ÇÖP KONTEYNERİ YIKANIYOR

Burhaniye Belediyesi, Kurban Bayramı’nın ardından temizlik ve dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde...

Kapat