KEPSUT BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

08.10.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kepsut Belediyesi pandemi nedeniyle ara verilen eğitime yeniden başlanıyor olması sebebiyle, Kepsut’ta faaliyet gösteren okullarda eğitim gören öğrencilere destej olmaya devam ediyor.

Kepsut Belediyesi “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projesi kapsamında pandemiye karşı korunmak maksadıyla yaptığı desteklere ilaveten, her öğrenciye kırtasiye desteği sağladı.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul bu kapsamda yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Sevgili öğrenciler 10 yıldan bu yana biz her yıl olduğu gibi bu yılda sözümüzü tuttuk ve “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projemiz ile 2.250 öğrencimizin kırtasiye ihtiyaçlarını tamamladık.

Bu kez bir fazlamız var, Dezenfektan ve Maskeler,

Şimdi sıra sizde, Maske,Mesafe ve Temizlik kuralları ile ailenize ve çevrenize örnek olmanızı istiyoruz ve size güveniyoruz.

İnşallah en kısa sürede sağlıklı bir şekilde sınıflarımızı cıvıl cıvıl sizin seslerinizle dolması temennimiz” dedi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
YETENEKLİ ÇOCUKLAR YETENEK TARAMASINDA…

Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında ortaklaşa düzenlenen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi Edremit...

Antandros’ta 2016 Yılı Kazıları Sona Erdi

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde bulunan Antandros Antik Kenti’nde Prof. Dr. Gürcan Polat başkanlığında yürütülen kazı çalışmalarının 2016 yılı programı sona erdi.

BAŞKAN UYSAL YILLARIN SORUNUNA ÇÖZÜM GETİRDİ

Burhaniye Belediyesi, Burhaniye’de ki çöplerin transferini yapmaya başladı. Burhaniye genelinden toplanan katı atıklar Burhaniye Belediyesi şantiye alanında özel bir tırda...

Adramytteion Kazı Çalışmalarına Kaymakam ve Başkan’dan Ziyaret

Burhaniye Kaymakamı Hüseyin ÖNER ve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet UYSAL, 5. yıl çalışmalarını gerçekleştiren Ören-Adramytteion kazı ekibini ziyaret ederek Yrd....

Fetö, Seçim Sonuçlarını Değiştirecek Faaliyetlerde Bulunmuşmudur?

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın FETÖ kapsamında Yüksek Seçim Kurulunda görevden alınanları sordu.

Kapat