KEPSUT BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

08.10.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kepsut Belediyesi pandemi nedeniyle ara verilen eğitime yeniden başlanıyor olması sebebiyle, Kepsut’ta faaliyet gösteren okullarda eğitim gören öğrencilere destej olmaya devam ediyor.

Kepsut Belediyesi “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projesi kapsamında pandemiye karşı korunmak maksadıyla yaptığı desteklere ilaveten, her öğrenciye kırtasiye desteği sağladı.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul bu kapsamda yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Sevgili öğrenciler 10 yıldan bu yana biz her yıl olduğu gibi bu yılda sözümüzü tuttuk ve “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projemiz ile 2.250 öğrencimizin kırtasiye ihtiyaçlarını tamamladık.

Bu kez bir fazlamız var, Dezenfektan ve Maskeler,

Şimdi sıra sizde, Maske,Mesafe ve Temizlik kuralları ile ailenize ve çevrenize örnek olmanızı istiyoruz ve size güveniyoruz.

İnşallah en kısa sürede sağlıklı bir şekilde sınıflarımızı cıvıl cıvıl sizin seslerinizle dolması temennimiz” dedi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Günlerdir Cevabı Verilmeyen Sorunun Cevabını Belgeleriyle Veriyoruz

Körfezde Ses Dergisinin günlerdir 99 ncu sayısı nerede? diyoruz. Günlerdir 99 ncu sayının dağıtımı neden yapılmadı diyoruz? Neredeyse derginin her...

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’dan 30 Ağustos mesajı

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bir mesaj yayınlayarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

KARESİ, İFTARDA EVLERE MİSAFİR

Karesi Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşların evine, her gün büyük bir özenle hazırlanan sıcak yemekleri iftar saatine kadar ulaştırıyor.

KARESİSPOR SERİYİ DEVAM ETTİRMEK İSTİYOR

Türkiye Balıkesir’in Türkiye Basketbol Ligi’ndeki temsilcisi Karesispor, ligin dördüncü haftasında Yalova Belediye Spor’a konuk oluyor.

BASKETBOL KADINLAR FEDERASYON KUPASI EDREMİT’TE SAHİBİNİ BULACAK

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Edremit’te başladı. Gürespor’un ev sahipliğinde yapılan ve toplam 16...

Kapat