ZAFER BAYRAMI BURHANİYE’DE COŞKUYLA KUTLANACAK

30.08.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramının coşkulu şekilde kutlanması için çalışmalarına başladı. Bayram öncesi Burhaniye’nin cadde ve sokaklarını bayraklarla donatacak olan Belediye, ayrıca vatandaşlarında evlerinde coşkuya dahil olması için ücretsiz Bayrak dağıtacak. Kutlamalar akşamüstü bando gösterileriyle son bulacak.

Covid-19 tedbirleri kapsamında bu sene kutlama programının yapılmayacağı 30 Ağustos Zafer Bayramı Burhaniye Belediyesi tarafından yapılacak etkinliklerle coşku kazanacak. Sabah İlçe Protokolünün Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla başlayacak kutlama programı, daha sonra protokolün şehitlik ziyaretiyle devam edecek. Kutlamalar Burhaniye Belediyesi tarafından yapılacak bando gösterileriyle son bulacak.

Burhaniye merkezde, İskele ve Ören’de yapılacak Bando gösterileri 30 Ağustos akşamüstü saat 17.30’da Burhaniye Belediye hizmet binası önünden Cumhuriyet meydanına ve sonrasında Ali Çetinkaya Caddesi üzerinden eski kütüphaneye kadar devam edecek. Sonrasında bando gösterileri İskele sahil yolu ve akabinde Ören gezinti yolunda gerçekleşecek.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları öncesi Burhaniye Belediyesi ilçede ki muhtelif cadde ve sokakları da Türk Bayraklarıyla donatacak. Cadde ve sokakların haricinde vatandaşlarında bu coşkuya evlerinde ve işyerlerinde eşlik etmesi için çalışma yapan Belediye, vatandaşlara ücretsiz Türk bayrakları dağıtacak. Ücretsiz olarak bayrak temin etmek isteyen vatandaşlar, Burhaniye Belediyesi hizmet binası içinde yer alan Zabıta Müdürlüğü’nde bayraklarını alabilecek.

Facebook Yorumları
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
FETÖ OKULLARINI ZİYARET EDEN HAVRANLILAR KİMLER..?

Geçmişte FETÖ’nün balkanlardaki Burch (Burç) Üniversitesini ziyaret eden Havranlıların kimler olduğunu mu merak ediyorsanız kimler olduğunu fotoğraf karelerinden görün.

MİLLET NEDEN REFERANDUMDA EVET OYU KULLANSIN Kİ..!

Burhaniye’de yapılan tüm seçimler ve her iki referandum sonuçlarına göre en fazla oyu da, en yüksek oranı da Ak Parti’den...

Kapatılan Dernekler Ve Ak Partililer

667 sayılı kanun hükmündeki kararname ile Balıkesir’ de bir çok dernek FETÖ PDY ile bağı nedeniyle kapatıldı.   Balıkesir büyükşehir...

BASKİ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

BASKİ son döneme ait gelişmeler ve yaptığı ve de yapacağı yatırımlara ait önemli açıklamalarda bulundu

Edip Uğur’u Neden Isırmıyorlar..?

Evet doğru okudunuz…! Israrla soruyoruz… Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’u neden ısırmıyorlar..?

Kapat