BALIKESİR’DE SUÇ MAKİNESİ CEZAEVİNE KONDU

11.05.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Balıkesir’de 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan suç makinsesi şahıs yakalandı


09 Mayıs 2020 günü saat 14.30 sıralarında Erdek İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekiplerince yapılan çalışma neticesinde; hakkında cezaevi firarisi olmaktan aranan, İnfaz Kurumuna ve Tutukevine Yasak Eşya Sokma, Kamu Malına Zarar Verme, Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı, Yağma ve Hırsızlık suçlarından (5 adet suç kaydı bulunmaktadır) kesinleşmiş (18 yıl 9 ay 25 gün) cezası bulunan şüpheli B.G. yakalanarak Bandırma Cezaevine teslim edilmiştir.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

Bundan sonra ya memleketinizin ESKİ DE OLSA ÜLKÜCÜSÜ OLURSUNUZ ya da SELONUN TÜRKÜCÜSÜ. Karar sizlerin. Gerçekleri Öğrendikten Sonra Yaptıklarınızdan Utanacakmısınız..?

NECDET UYSAL’DAN TARİŞ’E ZİYARET

Başkanlar TARİŞ’te buluştu.

VATANDAŞTAN GAZETECİYE GAZETECİLİK DERSİ..!

açıklanacağı ilan edilip, aradan 10 ay geçmesine rağmen açıklanmamasının TCK’da suç olup olmadığının takdirini devletimizin değerli Cumhuriyet Savcıları’na bırakıyoruz.

CUMHURİYET MAHALLESİ’NE OYUN GRUBU

İlçenin en kalabalık mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi’ne, Burhaniye Belediyesi yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

Diyolla da Boş Konuşuyolla

“birilerine destek olmak için gazete kurduğunu kendi facebook sayfalarından itiraf edenler” gibi gazetecilik icra etmiyoruz. Aslına bakarsanız onlar sayesinde İYİ...

Kapat