KARGOYLA GELEN KAÇAK TÜTÜNE POLİS EL KOYDU

04.05.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde, bir kargo şirketi ile gönderilen 55 kilo kıyılmış tütün ile 72.000 adet boş makaron ele geçirilirken olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.


Polis ekiplerince yapılan istihbarı çalışmalar sonucunda bir kargo şirketi ile gönderilen kaçak tütün malzemelerinin teslim edileceği adreslere operasyon düzenlenerek kaçak tütün malzemelerine el konuldu. 

Kargo paketlerinde yapılan aramada;
8 adet kutu içerisinde toplam 72.000 adet Boş Makaron, 10’ar kiloluk 2 adet poşet içerisinde 20 kilo, 5’er kiloluk 7 adet poşet içerisinde 35 kilo olmak üzere toplam 55 kilo kıyılmış tütün ve 72.000 adet boş makaron ele geçirilmiştir. 

Şüpheli şahıslara 4733 sayılı kanuna muhalefetten toplam 33,181 TL idari para cezası kesilirken, olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
BURHANİYE BELEDİYESİ BUBYO’DA ALAN DÜZENLEMESİ YAPIYOR

Burhaniye Belediyesi Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda (BUBYO) alan düzenlemeleri yapıyor.

GENÇLERİMİZ CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA…

Cumhuriyet Bayramının 95. Yıl dönümü münasebetiyle Balıkesir Valimiz Ersin YAZICI tarafından Öğretmenevinde Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi.

ŞAMPİYON BURHANİYE BELESİYESPOR

Süper Amatör Lig A grubu şampiyonu Burhaniye Belediyespor oldu.

DERE YATAKLARI TEMİZLENİYOR

Burhaniye Belediyesi plajlara yakın dere yataklarını temizliyor.

HÜDHÜD KUŞU HZ.SÜLEYMAN’I NEDEN TEHDİT ETTİ?

Hz.Zülkarneyn ve Hz.Süleyman hükümranlık kuran müminler arasında yer alırken, Nemrud ve Buhtunnasar ise hükümranlık kuran kafirlerdir.

Kapat