İsmail OK’tan Zehir Zemberek Açıklama!..

29.04.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener 24 Nisan günü katıldığı bir televizyon programında “HDP – PKK’nın uzantısıdır“ demiş.

Sayın Akşener her ay Başkanlık Divanı ve Milletvekilleri ile yemekli toplantı düzenlemektedir. İstifa etmeden önce katıldığım son toplantıda Sayın Akşener’e, İyi Parti ve CHP ittifakının gidişatını sordum. Çünkü CHP ve HDP işbirliği hem şahsım hem de Türk Milliyetçileri açısından rahatsızlık vericiydi.

Nitekim İyi Parti’den istifa edişimden tam 1 hafta sonra HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan CHP’ye seslenerek “Çekingenliği bırakın, ittifakı artık açıklayalım” sözleri tüm gerçekleri ortaya dökmüştür.

Sayın Akşener’e toplantıda;

“Bu birliktelik kabul edilemez ve devam ettirilemez “ şeklinde katılımcıların huzurunda görüşümü ifade ettim ve şu soruyu sordum. “Başkanlık Divanında bu konu görüşüldü mü ve partinin bu konuda resmi görüşü nedir?”

Sayın Akşener’in CHP ve HDP işbirliğinden en ufak rahatsızlık duyduğunu ifade eden bir beyanı olmadığı gibi, tam tersine bu konuda şahsımı yaralayıcı ithamlarla sözlerini bitirmiştir. Bu kadar kısa zamanda Sayın Akşener’in bu değişimi şahsımı son derece mutlu ettiğini ifade etmek isterim.

Ancak bazı soruları yeniden sormak hasıl olmuştur.

HDP’yi PKK’nın yanına koyuyorsunuz. Peki PKK’nın yanına koyduğunuz HDP’nin CHP ile ittifakından hiç mi rahatsız olmuyorsunuz?  

Soruları doğru, cevapları net vermek lazım.

Saygılarımla…

İsmail OK

Balıkesir Milletvekili

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
JANDARMADAN YOL UYGULAMASI

Balıkesir’de jandarma kamu düzen ve huzurunun devamı için yol uygulamalarına devam ediyor.

HAVRAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ ESNAFI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Havran'da hafta içi elektrik kesintileri Esnafı çileden çıkardı.Esnaflar adına açıklama yapan Havran Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Soysal, ilgili...

10 Trilyonluk Vurgunda FETÖ Parmağı Var mı..?

Öne sürülen yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarını araştıran müfettişler soruşturmalarını sürdürürken, haber merkezimize dün gece gelen ihbarda, vurgunun 10 trilyon olduğu...

“MECİ” EDREMİT’TE YENİDEN HAYAT BULDU..

Edremit ilçesinde düzenlenen Zeytin Hasat Sonı Şenliği’nde yüzyıllardır süregelen Meci geleneği yeniden canlandırıldı. Hasadın sona ermesi nedeniyle zeytin işçileri, zeytin...

İlk Video Klip Körfezin Gururu Hamiyet’ten..

Güzel Sanatçı Hamiyet okuduğu “SON MEKTUP” isimli şarkıyla albümde yer alırken, çekilen ilk video klibin de Hamiyet ile çekilmesi, Hamiyet...

Kapat