İsmail OK’tan Zehir Zemberek Açıklama!..

29.04.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener 24 Nisan günü katıldığı bir televizyon programında “HDP – PKK’nın uzantısıdır“ demiş.

Sayın Akşener her ay Başkanlık Divanı ve Milletvekilleri ile yemekli toplantı düzenlemektedir. İstifa etmeden önce katıldığım son toplantıda Sayın Akşener’e, İyi Parti ve CHP ittifakının gidişatını sordum. Çünkü CHP ve HDP işbirliği hem şahsım hem de Türk Milliyetçileri açısından rahatsızlık vericiydi.

Nitekim İyi Parti’den istifa edişimden tam 1 hafta sonra HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan CHP’ye seslenerek “Çekingenliği bırakın, ittifakı artık açıklayalım” sözleri tüm gerçekleri ortaya dökmüştür.

Sayın Akşener’e toplantıda;

“Bu birliktelik kabul edilemez ve devam ettirilemez “ şeklinde katılımcıların huzurunda görüşümü ifade ettim ve şu soruyu sordum. “Başkanlık Divanında bu konu görüşüldü mü ve partinin bu konuda resmi görüşü nedir?”

Sayın Akşener’in CHP ve HDP işbirliğinden en ufak rahatsızlık duyduğunu ifade eden bir beyanı olmadığı gibi, tam tersine bu konuda şahsımı yaralayıcı ithamlarla sözlerini bitirmiştir. Bu kadar kısa zamanda Sayın Akşener’in bu değişimi şahsımı son derece mutlu ettiğini ifade etmek isterim.

Ancak bazı soruları yeniden sormak hasıl olmuştur.

HDP’yi PKK’nın yanına koyuyorsunuz. Peki PKK’nın yanına koyduğunuz HDP’nin CHP ile ittifakından hiç mi rahatsız olmuyorsunuz?  

Soruları doğru, cevapları net vermek lazım.

Saygılarımla…

İsmail OK

Balıkesir Milletvekili

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
SANAYİ SİTESİ TEMİZLENİYOR

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, Oto Sanayi sitesinin genel temizliğini gerçekleştirdi. Burhaniye Küçük sanayi sitesi Belediye tarafından kurulan ekip tarafından...

Yücel Yılmaz Cami ve Din Görevlileriyle Buluştu

Cami ve din görevlileriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, "Camilerimiz ve...

PELİTKÖY DEVE GÜREŞLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Sezonun ilk deve güreşlerinden bir tanesi 2 Aralık Pazar günü Pelitköy’de gerçekleştirilecek. Burhaniye’nin Pelitköy Mahallesinde gerçekleştirilecek olan Deve Güreşleri için...

Akıncılar’ın Güreli Muhtarı Başarılarıyla Adından Söz Ettiriyor

Balıkesir’in Karesi ilçesi Akıncılar Mahallesinde muhtar seçilen Fatma Ilgar, Akıncılar Mahallesi sakinlerine hizmet verirken göstermiş olduğu sıcak ve samimi tavırlarıyla...

ÖREN TEMİZLENDİ

21 Eylül Dünya Temizlik gününde Ören plajı ve meydanı temizlendi.

Kapat