KREŞ PROTOKOLÜNDE SONA GELİNDİ

23.09.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevinin yapımı için imzalanacak protokol öncesi son hazırlıklar tamamladı.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, seçim öncesi Burhaniyelilere verdiği kreş sözü için bağışçı, Nur Çakıroğlu Albak ile protokol öncesi bir araya gelerek son düzenlemeleri gerçekleştirdi. 

Eski Belediye Başkanı Ferit Çakıroğlu’nun kızı Nur Çakıroğlu Albak’ın yapım maliyetlerini üstlendiği Kreş ve Gündüz Bakım evinin yapımı ile ilgili, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Başkanlık makamında bir toplantı düzenledi. Nur Çakıroğlu Albak’ın yanı sıra eşi Özcan Albak’ın da katıldığı toplantı da, 2020 yılının 2. sömestr tatilinde yapımının tamamlanması planlanan Gündüz Bakım evinin son hazırlıkları konuşularak, imzalanacak protokol için eksiklikler giderildi.

Mülkiyeti Burhaniye Belediyesine ait yaklaşık 1500m2 alan üzerine kurulacak bakımevi tek katlı ve ortalama 500m2 olacak. 3-5 yaş arası 100 öğrencinin eğitim alacağı bakımevinde 5 sınıf, oyun ve etkinlik odaları, yemekhane, güvenlik ve bahçesinde çocuk oyun gurupları yer alacak. Çevre ve Peyzaj düzenlemesiyle modern bir görünüme sahip olacak bakımevi, ilgili Bakanlıkların uygun göreceği müfredatta eğitim hizmeti verecek.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’dan açıklama

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yaşanan son siyasi süreç ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

BAŞKAN ARSLAN, İZMİR’DE DEPREM BÖLGESİNDE

Başkan Arslan İzmir Depremiyle İlgili Açıklama Yaptı

KARESİ BELEDİYESİ’NDE ARAÇ KİRALAMA DÖNEMİ BİTİYOR

KARESİ ARAÇ FİLOSUNU YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM ARAÇLARLA GÜÇLENDİRİYOR

BAŞKAN UYSAL: “GELDİĞİNİZ TOPRAKLARI, ATALARINIZIN OYUNLARINI UNUTMAYIN!”

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Gençlik Merkezi’nin Romanya’da yaşayan Türk gençlerine Türk kültürü ve Türk Halk Oyunları ile ilgili...

Yazık Oldu Kurban Derilerine

Kurban Bayramında kurbanlarını kesen vatandaşlar inanılmaz hassasiyet gösterip derileri Türk Hava Kurumuna teslim etti. Kurban derilerinin toplanması için Edremit Belediyesi...

Kapat