BURHANİYE BELEDİYESİ 5 BİN KİŞİYE AŞURE DAĞITTI

17.09.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi, hizmet binası önünde 5 bin kişiye aşure ikram etti.

 

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğinin yaşandığı Muharrem ayı dolayısıyla Burhaniye Belediyesi, aşure hayrı düzenledi. Belediye Başkanlığı önünde 3 ayrı noktada yapılan dağıtımda, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve Başkan yardımcısı Tamer Midilli vatandaşlara aşure ikramlarında bulundu.

Burhaniye Belediyesi aşevinde usta aşçılar tarafından hazırlanarak ikram edilen aşure dağıtımında konuşan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “ Muharrem ayında bugün bu güzel ortamda paylaşmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini yaşıyoruz. Birçok çeşidin bir araya gelmesiyle oluşan Aşure,  bizlere farklılıklarımızla yaşamayı anlatır. Bu yüzden bugünün anlamı çok değerlidir. Hayrımız mübarek olsun” dedi. 

 

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
SİLAJLIK MISIRLAR HAYVANCILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Burhaniye Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün, ilçede hayvancılıkla uğraşan düşük gelirli vatandaşlara destek olmak amacıyla hayata geçirdiği proje kapsamında, 250 kişiye...

Edremit Belediyesi Gürespor’dan muhteşem galibiyet

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) normal sezonun son haftasında lider Bornova Beckerspor’u konuk eden Edremit Belediyesi Gürespor, rakibini 87-66...

Ezberbozan Mecmuası Sayı-73

Ezberbozan Mecmuasının 73.sayısı bomba gibi haberlerle okurlarıyla buluşuyor

KARESİSPOR AÇILIŞI BANVİT İLE YAPIYOR

Balıkesir’in Türkiye Basketbol Ligi’ndeki temsilcisi Karesispor ilk hazırlık karşılaşmasına çıkıyor.

EDREMİT’TE ‘ADALET NÖBETİ’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşü’ne destek için CHP Edremit İlçe Örgütü tarafından adalet nöbetleri başlatıldı.

Kapat