BURHANİYE GÜREŞTE 3 MADALYA KAZANDI

12.09.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi  Güreş takımı Savaştepe’den 3 madalya ile döndü.

Burhaniye Belediyesi Spor Kulübü Güreş takımı, Balıkesir Savaştepe Belediyesi tarafından düzenlenen Şavaştepe Yağlı Pehlivan Güreşleri müsabakalarında Burhaniye’ye 3 madalya getirdi.

Müsabakalara katılmak için 1,5 yıldır antrenman yapan Güreş takımına bağlı 9 sporcu kendi kategorilerinde dereceye girebilmek için ter döktü. 3 sporcunun madalya kazandığı müsabakalarda Burhaniye Belediye Spor Güreş takımı adına; Teşvik kategorisinde, bir boyda Kadircan Yarar ikinci olurken, minik bir boyunda Mehmet Ali Derelioğlu üçüncü, minik iki boyunda ise İsmail Balcı üçüncülük elde ederek üç madalyayı Burhaniye’ye getirdi.

Dereceye giren minik sporcuları kutlayarak başarılarının devamını dileyen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sporun her alanında Burhaniye’nin söz sahibi olduğunu ve sporu ve sporcuyu her zaman desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.

Toplamda 26 sporcusu olan Burhaniye Belediyespor Güreş takımının Şube Başkanı Erhan Güngör, güreş müsabakalarında elde ettikleri başarıların devam edeceğini söyleyerek, 19 Eylül’de İvrindi Kayapa’da düzenlenecek güreş müsabakalarına da katılacaklarını dile getirdi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
KARESİSPOR DURDURULAMIYOR

Karesispor, ikinci yarının büyük bir kısmını koç Gencer Baytimur'suz oynadığı önemli maçın son 1 dakikasında geriden gelip öne geçerek Akhisar...

TRAKYA’DA BÖYLE BİR SEYAHAT GÖRÜLMEDİ Kİ

Görenleri şaşkına çevirdi.

BESLENME DOSTU OKULLAR PROGRAMI SERTİFİKA TÖRENİ

Bu program, 29.09.2010 tarihli ve 27714 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Başbakanlık Genelgesi ile TC Milli Eğitim Bakanlığı ile TC Sağlık...

KUMARHANEYE ÇEVRİLMİŞ EVE BASKIN

Balıkesir'de polis, koronavirüs nedeniyle alınan tedbirleri ihlal ederek kumar oynanan bir eve baskın düzenledi.

BURHANİYE’DE BÜYÜK TATBİKAT

UMKE, AFAD ve Büyükşehir Yangın Kurtarma Ekipleri birlikte tatbikat yaptılar.

Kapat