Devlet Bey Kimlere Röportaj Verdiğine Aman Dikkat

11.09.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Cumhur İttifakının sağlam kalesi, MHP Genel Başkanı, Türkmen Beyi Sn Devlet Bahçeli, Ankara’da Reisçi geçinen Gazeteci Süleyman Özışık’a bazı açıklamalarda bulunurken, muhtemelen röportaj verdiği gazetecinin kardeşinin Balıkesir’de kripto fetöcülerin kullandığı fake hesap sevicisi olan Vahap Özışık’ın kardeşine röportaj verdiğinden habersizdi.

Ankara’da Reisçi geçinen Süleyman Özışık’ın kardeşi olan Vahap Özışık’ın, Balıkesir’de Ak Parti’yi bölmek, cumhur ittifakını parçalamak maksadıyla sürekli algı operasyonu maksatlı yayınlar yapan, fetö karşıtı tavırları toplumca saygınlıkla karşılanan yerel medyaya yönelik saldırı yayınlarıyla bilinen sahte (fake) hesapları takip edip, sahte hesaplardan yapılan yayınları beğenmekle kalmayıp paylaşmakta beyis  görmeyen çizgisiyle tepkileri üzerine çekmeye başlayan görüntüsü, MHP genel merkezinin dikkatini çekmemiş olsa gerek ki, Sn Bahçeli, Balıkesir’de kripto fetöcü fake hesapların sevicisinin Reisçi geçinen kardeşine röportaj vermekte sakınca görmemiş. 

Ankara’da Reisçi geçinen Süleyman Özışık’ın, Balıkesir’de kripto fetöcü fake hesaptan yapılan paylaşımda, fetö karşıtlığı ile bilinen ve fetöcülerin deşifresinde önemli rolü bulunan Gazeteci Levent Mercan’ı karalama maksatlı paylaşımda, Kur’an kursuna gittiğini yorumda yazıp alkol içilmesini teşvik edici yorum yapan kripto fetöcü fake hesabın paylaşımını, PAYLAŞIYORUM demekte sakınca görmeyen Vahap Özışık kimsenin dikkatinden kaçmadı.

Böylesi vatan düşmanı paylaşımlarda bulunan bu kripto fetöcü fake hesabın paylaşımına yaptığı yorumu sadece fake hesap beğendi yapması bile, toplumun bu fake hesaba ve sözde reisçi geçinen Özışık’ların maskelerinin altındaki gerçeği gördüğünün ispatıdır.

Sosyal medyada güç yandaşı tavırlarıyla dikkat çeken bir ismin de, bu kripto fetöcü fake hesaptan medet umar hale gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Yapılan paylaşım altında fetö deşifresinde etkin isim olan Levent Mercan’ı itibarsızlaştırma derdine düşen güç yandaşı şahsa, objektif ve sivri dilli yorumlarıyla dikkat bir vatandaşın verdiği cevaplar ilginçti.

Geçmişte fetö tanımlaması bile yapılmayan ülkede, o dönemki tanımlamayla paralel yapı dendiği süreçte, fetöcülere takındığı tavırla, adliyeyi ele geçirmiş fetöcü savcı, hakim hatta kom görevlilerine meydan okunmasını hazmedemeyen kripto fetöcü fake hesap, yaptığı paylaşımla maskesini düşürmüş oldu. Zeytinli Rock festivalinde alkol içilmesini teşvik edip, gençlerin alkol tuzağına düşmesine engel olmaya çalışan Levent Mercan’ı itibarsızlaştırma çırpınmalarıyla, kendi düştüğü tezatı sergilemiş oldu. Çünkü alkolü 5 yıl önce bıraktığı herkesçe bilinen Levent Mercan gibi anti fetöcü bir ismi önce ahlaksız tanımlamalarla ardından iftiralarla karalama derdinde olan kripto fetö yapılanması, kripto fetöcülerin Ak Parti’de mevki makam kapmasına engel olarak Balıkesir’de sadece Levent Mercan’ı tehlike olarak görmekteler. Bu sebeple de Mercan’ın itibarsızlaştırılması için her türlü iftira ve ahlaksızlık kripto fetöcü zihniyet için son derece mübahtır. Okyanus ötesindeki vatan haini cia ajanı ne emrederlerse Emre Uslu gibi itaat etmek zorundadırlar.

Yine aynı kripto fetö yapılanmasının kullandığı bir başka sahte hesaptan da hem yapılan iftira yayınına destek hem de itibarsızlaştırma yayınlarının daha geniş platformda yer alması için her türlü iğrençliği sergileyen ahlaksızlara hak ettiği cevabı anında vermesiyle dikkat çeken Mercan’ın, bu tür ahlaksızlığı ruhlarının her hücresine sindirmiş yapıyla mücadele kararlılığı, kripto fetöcülerin gözlerini korkutmaya devam etmektedir. Bu nedenledir ki, gün geçmesin Mercan hakkında bu tür yayınlar kripto fetö hücrelerinin kullandığı sahte hesaplardan yayınlanmaya devam edecektir.

Ağızları kanalizasyon çukurundan farksız, her türlü iftira ve fitneyi mübah sayan kripto fetöcülerin, hak ettikleri cevabı anında alıyor olması da kimsenin dikkatinden kaçmazken, Balıkesir’de kripto fetöcülerin sevicisi olan Vahap Özışık’ın kardeşinin Ankara’da Reisçi tavırları son derece manidar değerlendirilmesi gereken konudur.

Hz Mevlana’nın dediği gibi ya göründükleri gibi olsunlar, ya oldukları gibi görünsünler. Ankara’da Reisçi, vatansever taklidi yapıp Balıkesir’de kripto fetöcü seviciliği yapmaları, bizlerin olduğu gibi MHP lideri, Türkmen Beyi Sn Devlet Bahçeli’nin de gözünden kaçmaması gereken konudur.

Bu vesile ile Sn Bahçeli’ye kimlere röportaj verdiği noktasında aman dikkat diyoruz. 

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Ali Kemal Deveciler’in Ramazan Bayramı Mesajı

Ali Kemal Deveciler'in Ramazan Bayramı Mesajı

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Ayvacık’ta TROAS Katı Atık Belediyeler Birliği´nin 2018 yılı 2´nci olağan toplantısı Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin başkanlığında yapıldı. Yedi...

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ BURHANİYE’DE HAYATA GEÇTİ

Sosyal belediyeciliğin farklı örneklerini sergileyen Burhaniye Belediyesi, 5 yıl boyunca ilçe genelinde sürdürdüğü sosyal projelerle örnek ilçelerden bir tanesi olmayı...

KAFAOĞLU: “ERTELEME YOK, MELİH PABUÇCUOĞLU’NU KENDİ İMKANLARIMIZLA YAPACAĞIZ”

Cumhuriyet Meydanı’nda hizmete sokulan ücretsiz Wi-Fi uygulamasının tanıtımı için Burhaniye’ye gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Başkan Necdet Uysal’ı...

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR’UN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR YAPTIĞI MAÇLARDA ALDIĞI GALİBİYETLERLE ZİRVEYİ KORUYOR...

Kapat