Cum. Tem 19th, 2019

GÜZEL GÜNLER KILIÇ İLE GELİYOR

HİZMETİN ADI CUMHUR İTTİFAKI

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı ve Edremit Belediyesi’nin iki dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten Av. Tuncay Kılıç, “Edremit halkı yeniden güzel günler görecek. İşimiz hizmet. Cumhur İttifakı gücüne güç katıyor” dedi.

Edremit’in tüm mahallelerinde gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmayarak, Cumhur İttifakı’nı tüm insanlara anlatmaya kararlı olan Edremit’in iki dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç’a olan olumlu tepkiler çığ gibi büyüyor. Edremit Belediyesi’ni eskiden olduğu gibi kurumsal kimliği ile hizmet kapısı olarak yönetmeye, arkasındaki Cumhur İttifakı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi gücüyle aday gösterilen Kılıç, gönüllere girip, manevi duygularıyla var olan tüm canlıları kucaklıyor.

Yaşamı boyunca kazandığı gönüller tarafından güler yüz ve samimi bakışlarla karşılanan Av. Tuncay Kılıç, son 5 yılık ayrılık süresince kendisini tanımayan az sayıda kişiyle de buluşmak, tanışmak için yoğun çaba sarf ediyor. Yaptıklarını, yapacağı hizmetlerin teminatı olarak gösteren ve ilçeyi daha modern bir şehre dönüştürmek için sürpriz projeleriyle sahalara inen Kılıç, “Edremit halkının büyük bir kısmı zaten beni ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızı tanıyor. Edremit, eskiden olduğu gibi güzel günlere kavuşacak. Gittiğimiz her mahallede bizi gülen yüzlerin karşılaması, samimi duyguları yorgunluğumuzu alıyor. Destekçimiz olan her bireyden Allah razı olsun. Güveninizi boşa çıkartmayacağımızı biliyorsunuz. Az kaldı. Edremit halkı, refah seviyesi yüksek, kronik sorunlarından arınmış, esnafı mutlu, yatırımlarla dolu bir tarım ve turizm şehrine dönüşecek. Belediyemizin kapısını yeniden söküp kolları sıvayacağız. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adaylarımız ile birlikte hizmet için geliyoruz” diye konuştu.

Av. Tuncay Kılıç, beraberindeki AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Yaşar Karabulut, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin, AK Parti ve MHP’li Cumhur İttifakı Edremit Belediye Meclis Üyeleri Adayları ve partililer ile birlikte, vefat eden Sarıkız Mahallesi’nin sevilen Muhtarı Nuray Günaçar’ı dualarla son yolculuğuna uğurladı. Kılıç ve beraberindekiler, daha sonra Akçay’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirip vatandaşların sorunlarını dinledi. Kılıç ve beraberindekiler, Burhaniye ilçesinin Tulumbacılar Parkı ve Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasının açılış törenine katıldı. Kılıç, beraberindeki siyasi parti başkanları, meclis üyesi adayları ve partililerle akşam saatlerinde düzenlenen Türk Kızılayı Edremit Şube Başkanlığı’nın düzenlediği tanışma etkinliğine katıldı.

0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »