Dolar : Alış : 5.4700 / Satış : 5.4799
Euro : Alış : 6.2082 / Satış : 6.2194
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

EDİP UĞUR’A VE FETÖ İLE ANILANLARA GEÇİT YOK

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » EDİP UĞUR’A VE FETÖ İLE ANILANLARA GEÇİT YOK
21 Şubat 2019
EDİP UĞUR’A VE FETÖ İLE ANILANLARA GEÇİT YOK

Gelişmelerin geldiği son noktada il teşkilatının Edip Uğur ve FETÖ ile anılan isimlere geçit vermediği görüldü.

Ak Parti Edremit Teşkilatında gün geçmiyor ki bir olay yaşanmasın. Sürekli çalkantılarla gündeme gelen Edremit ilçe teşkilatı, dün itibariyle atamayla göreve getirilen Hakan Duman’ın istifası ile yeni bir ivme kazandı. Gelişmelerin geldiği son noktada il teşkilatının Edip Uğur ve FETÖ ile anılan isimlere geçit vermediği görüldü.

MECLİS ÜYE LİSTESİ İSTİFA NEDENİ Mİ..?

Sosyal medyaya ilk sızdırılan liste bir anda tartışmalara neden oldu. FETÖ sermayesi ile ismi son dönemde kamuoyu gündemine oturan mı ararsın, Edip’in adamı diye bilinen mi ararsın, netice itibari ile Ak Parti’de bir anda sızdırılan liste tartışmaları da beraberinde getirdi.

HAKAN DUMAN TEPKİSİNDE HAKLI MI..?

Olaylı şekilde istifa etmek zorunda kalan Metin Örkçü’nün ardından atamayla göreve getirilen Hakan Duman’ın kısa süren başkanlığı süreci sonrasında istifasını açıklarken verdiği tepki ne kadar haklı kamuoyunda tartışılır oldu. Duman’ın kendi listesini hazırlayamadığı yönündeki serzenişlerinde kamuoyu, Duman’ın ne derece haklı olduğunu tartışır oldu.

FETÖ VE EDİP UĞUR İLE BAĞLARINI KOPARMAYANLARLA DİKKATLERDEN KAÇMAYAN TEMASLAR

Dün istifasını veren Hakan Duman’ın daha bir hafta öncesinde sosyal medyada paylaşılan fotoğraf karelerinde, adliyelerde isimleri fetö ile anılanlarla olan pozları, Ak Parti genel merkezinin de dikkatinden kaçmazken, sosyal medyaya sızdırılan listede Edip Uğur ve FETÖ ile bağlantılı olduğu kamuoyunda konuşulan insanlardan bazılarının sızdırılan listede yer alması, listede Hakan Duman’ın istifasına neden oldu. FETÖ ile devletimiz mücadele ederken, isimleri fetö ve fetöcülerle anılan bazı isimlerin listelerde yer alması acaba ne kadar doğru tercihti? Takdirini kamuoyu vicdanına bırakıyoruz.

GENEL MERKEZ HER ŞEYİ KONTROL ALTINDA TUTUYOR

Ak Parti genel merkezi, Edremit ve körfezdeki gelişmeleri dikkatle gözlemlediği gibi Balıkesir’i de dikkatle izlemekte ve gelişmeleri kontrol altında tutmakta. Hakan Duman’ın istifa süreci öngörülen bir gelişme olduğu için ne teşkilat ne de Ak Parti tabanında seçim üstü herhangi bir endişeye neden olmadı. Bir iki güne yeni ilçe başkanının göreve atanması beklenirken, isimleri geçenler arasında en kuvvetli ismin Yaşar Karabulut olduğu öngörülmekte.

Hits: 761

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “CHP’LİLERİ BİZE OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “CHP’LİLERİ BİZE OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”“BU DEVLETİN YAŞAMASI İÇİN CUMHUR İTTİFAKINA EVET DEYİN. YEREL SEÇİMDE

EDREMİT CUMHUR İTTİFAKI’NIN YANINDA

EDREMİT CUMHUR İTTİFAKI’NIN YANINDACUMHUR İTTİFAKI ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “EDREMİT’İ MARKA ŞEHİR YAPACAĞIZ.

AV. TUNCAY KILIÇ: “BİZİM SORUNUMUZ TERÖR SORUNU”

AV. TUNCAY KILIÇ: “BİZİM SORUNUMUZ TERÖR SORUNU”“BELEDİYE BAŞKANI TARAFSIZ OLMALI. MAKAMLAR, MEVKİLER ALLAH’INDIR. İNSANLARI

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »