Dolar : Alış : 5.4700 / Satış : 5.4799
Euro : Alış : 6.2082 / Satış : 6.2194
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI
04 Şubat 2019
PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından incelemelerde bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından Kazdağları’nın 836 rakımlı Şahinderesi Kanyonu’nun Yörükküpü Mevkii’nde Şahinderesi’nin zeminden 586 metre yükseklikte cam seyir terasının yapılacağı alanda Kazdağları Milli Park şefi Yasir Özerhan, Başkan Yardımcım Tamer Acar, Meclis Üyemiz Coşkun Taşkın, Altınoluk Sorumlusu İsmail Sezek ve ilgili personel arkadaşlarım ile incelemelerde bulundu.

“250 metrekare olacak olan ve çelik konstrüksiyon üzerine ahşap kaplama olarak yapılacak olan projenin çevre düzenlemesinde ise ahşap ve taş kullanılarak doğaya ve hiçbir canlıya zarar verilmeyecek. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından her iki kurumun özkaynakları ile hazırlanan projenin 2019 Nisan ayında ihale aşaması tamamlanarak Haziran-temmuz 2019’da inşaatın başlaması planlanıyoruz. 24 ay içerisinde bitirilerek hizmete açılmasını hedeflediğimiz projenin 2 milyon 418 bin lira olan toplam maliyetinin 1 milyon 488 bin lirası Güney Marmara kalkınma Ajansı tarafından hibe olarak karşılanacak iken 930 bin lirası ise belediyemiz tarafından karşılanacak. İlçemizin sahip olduğu güzellikleri koruyarak ve geliştirerek tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Hits: 640

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “CHP’LİLERİ BİZE OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “CHP’LİLERİ BİZE OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”“BU DEVLETİN YAŞAMASI İÇİN CUMHUR İTTİFAKINA EVET DEYİN. YEREL SEÇİMDE

EDREMİT CUMHUR İTTİFAKI’NIN YANINDA

EDREMİT CUMHUR İTTİFAKI’NIN YANINDACUMHUR İTTİFAKI ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ: “EDREMİT’İ MARKA ŞEHİR YAPACAĞIZ.

AV. TUNCAY KILIÇ: “BİZİM SORUNUMUZ TERÖR SORUNU”

AV. TUNCAY KILIÇ: “BİZİM SORUNUMUZ TERÖR SORUNU”“BELEDİYE BAŞKANI TARAFSIZ OLMALI. MAKAMLAR, MEVKİLER ALLAH’INDIR. İNSANLARI

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »