Dolar : Alış : 6.0656 / Satış : 6.0766
Euro : Alış : 6.7864 / Satış : 6.7986
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CAz Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI
04 Şubat 2019
PROJENİN İNCELENMESİ YAPILDI

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından incelemelerde bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından Kazdağları’nın 836 rakımlı Şahinderesi Kanyonu’nun Yörükküpü Mevkii’nde Şahinderesi’nin zeminden 586 metre yükseklikte cam seyir terasının yapılacağı alanda Kazdağları Milli Park şefi Yasir Özerhan, Başkan Yardımcım Tamer Acar, Meclis Üyemiz Coşkun Taşkın, Altınoluk Sorumlusu İsmail Sezek ve ilgili personel arkadaşlarım ile incelemelerde bulundu.

“250 metrekare olacak olan ve çelik konstrüksiyon üzerine ahşap kaplama olarak yapılacak olan projenin çevre düzenlemesinde ise ahşap ve taş kullanılarak doğaya ve hiçbir canlıya zarar verilmeyecek. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi tarafından her iki kurumun özkaynakları ile hazırlanan projenin 2019 Nisan ayında ihale aşaması tamamlanarak Haziran-temmuz 2019’da inşaatın başlaması planlanıyoruz. 24 ay içerisinde bitirilerek hizmete açılmasını hedeflediğimiz projenin 2 milyon 418 bin lira olan toplam maliyetinin 1 milyon 488 bin lirası Güney Marmara kalkınma Ajansı tarafından hibe olarak karşılanacak iken 930 bin lirası ise belediyemiz tarafından karşılanacak. İlçemizin sahip olduğu güzellikleri koruyarak ve geliştirerek tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Hits: 666

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Ali Akın Sigorta Edremit’te Yeni Binasında Hizmete Girdi

Ali Akın Sigorta Edremit’te Yeni Binasında Hizmete GirdiGörkemli açılış ile yeni hizmet binasında hizmete giren Ali Akın Sigorta,

CHP KAZANIRKEN HDP’Lİ BAŞKAN SEVİNİYOR

CHP KAZANIRKEN HDP’Lİ BAŞKAN SEVİNİYORHdp İl Başkanı Rauf Kocaman CHP’li başkan mazbata alırken CHP liler den

EDREMİT POLİSİNDEN KAÇAMADILAR

EDREMİT POLİSİNDEN KAÇAMADILAREdremit’te yakalanan hırsızlık şebekesi Edremit Emniyeti tarafından kıskıvrak

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »