ENGELLİ GENÇ AKÜLÜ ARABAYA KAVUŞTU

28.01.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Balıkesir’in Havran İlçesinde Belediye ve Havran Yörük ve Oğuz Boyları Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından Tarlabaşı mahallesinde yaşayan bedensel engelli Emin Şentürk’e bir adet  akülü engelli arabası hediye ettiler.

Şentürk ailesini evlerinde ziyaret eden Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Havran Yörük ve Oğuz Boyları Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cavit Erden akülü arabayı bizzat teslim ettiler.

EMİN KARDEŞİM DEVE GÜREŞLERİN’DE ONUR KONUĞUM OLACAK
Belediye Başkanı Emin Ersoy,Herşeyin başı sağlık Emin kardeşimiz kızamık hastalığından sonra bedensel engelli olarak kalıcı bir hastalığa yakalanmış rabbim şifa versin dedi.Başkan Emin Ersoy,Adaşım Emin Şentürk’ün her türlü sorununda beni gece gündüz arayabilirsiniz siz bir telefon kadar yakınım 17,Şubat,2019 tarihinde yapılacak olan Deve güreşlerinde benim onur konuğum olacak.Adaşım ile müsabakaları protokol bölümünde birlikte izleyeceğiz dedi.

EMİN BAŞKANIMIZI DERNEĞİMİZİN ONURSAL BAŞKANI İLAN EDİYORUZ
Havran Yörük ve Oğuz Boyları Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cavit Erden,Dernek olarak her zaman halkımızın yararına olan hizmetlerde yer alıyoruz.Bugün Tarlabaşı mahallemizde Emin Şentürk kardeşimize arabayı teslim ediyoruz yarın ise Edremit’te başka bir engelli vatandaşımıza arabasını teslim edeceğiz.Bizlere her konuda destek olan BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkan adayı aynı zamanda Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a,Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy’a teşekkür ederim dedi.
Cavit Erden,Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte aldığımız karar doğrultusunda Havran Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy Derneğimizin Onursal Başkanı ilan ediyoruz dedi.
Başkanımız Sayın Emin Ersoy Derneğimizin jestine teşekkür ederim mutluluk ve Onur duydum tüm sivil toplum kuruluşlarımızın Belediye olarak her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum dedi.

DEVLETİMİZ HER ZAMAN YANIMIZDA

Baba İbrahim Şentürk,” Üç çocuk babasıyım. Diğer çocuklarımın her hangi bir rahatsızlığı yok. Emin’in doğduğunda sağlıklıydı. Ancak yedi aylık iken, kızamık geçirmesinden sonra önce görmemeye başladı. Ardından da yürümesinde sorun yaşandı. Ondan sonra hastanelere gitmeye başladık. Devletimiz bize maaş bağladı her konuda destek verdi.Kaymakamlığın verdiği araba arıza yaptı.Oğlumun evde canı sıkılıyordu bu araba sayesinde önceden olduğu gibi köyde gezip dolaşacak dedi.İbrahim Şentürk,Evimizi ziyaret ederek bizlere arabayı teslim eden Belediye Başkanımız Emin Ersoy ve Dernek Başkanı Cavit Erden’e yönetimine teşekkür ederim dedi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
HANAY CAMİİ GÜZELLİĞİNE KAVUŞUYOR

Burhaniye Tarihi Hanay Camii çevre düzenlemesi ile güzelleşiyor.

Dost ve dostluk üzerine..!

Gerçekte insan, kendi karanlığında, bu kadar çok yıldızın arasında, gerçek dostlarının var olacağını ve ışıyacağını düşünür mü ?

KORUCAOLUK MAHALLESİ YOLLARI YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi yol yapım çalışmaları Korucaoluk Kırsal Mahallesinde devam ediyor.

Alaturka Akşamlar Karesi’de

Karesi, TRT sanatçılarının sahne aldığı Alaturka Akşamlar konserine ev sahipliği yaptı.

GÜRE MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATLARI DÖŞENDİ

Edremit Belediyesi tarafından Güre Mahallesi Berrak ve Millet Caddesi’nde açık halde bulunan ve tehlike arz eden alanlar yağmur suyu drenaj...

Kapat